„Už to bude rok, co jsme si pořídili fenku. Děti máme odrostlé, a tak jsme si s manželem říkali, že by bylo fajn mít někoho, kdo bude stát o naši péči a pozornost. Agátka se okamžitě stala milovaným členem rodiny. A musím přiznat, že jsme ji docela rozmazlili. Je to takové naše miminko. Spí s námi v posteli, rádi se s ní mazlíme apod.,“ popisuje Ivana.

63b7e51d69266obrazek.png
Foto: Shutterstock

To, že fenku příliš nevychovávali a necvičili, se jim ovšem vrací jako bumerang. Pořízením psa totiž značně utrpěl jejich sexuální život. Spí spolu v podstatě jen na dovolených, kdy psa hlídá dcera, nebo syn.

„Když jsme doma, chce být Agátka pořád s námi a jakmile začneme nějaké intimnosti, vletí mezi nás a chce se také mazlit. Nemůžeme si dát ani pusu bez toho, aby žárlila. Už jsme ji zkoušeli zavřít do jiné místnosti, ale strašně kňučí a škrábe na dveře. A to nás teda rozhodně s manželem nenažhaví. Naopak je nám jí líto, takže ze sexu sešlo a teď už ji ani nezkoušíme nechat v jiné místnosti, protože víme, že by to stejně nemělo cenu,“ tvrdí Ivana.

Ta moc dobře ví, že manželství bez intimností trpí a cítí, že se i kvůli tomu s manželem jeden druhému vzdalují, ale neví, jak z této nepříjemné situace ven.
„Nemůžeme pořád jezdit na dovolené, abychom si užili sex. Dcera občas vezme Agátu na procházku, ale je časově vytížená a nechceme ji ještě víc otravovat,“ uzavírá žena.  

Zdroje: respondentka Ivana

Čtěte také:

Reklama