kbale.jpgFoto: Profimedia

Pár kousků ze skříně Carrie, o kterých jsme si mysleli, že je možná už nikdy neuvidíme, se vrací na scénu. Jedním z nich je ikonická fialová flitrovaná kabelka Baguette od Fendi z kolekce podzim/zima 1999. Možná si ji vybavíte například ze scény, kdy byla Carrie při procházce newyorským Soho přepadena a okradena právě o tuto kabelku. Srdcervoucí okamžiky pro milovníky módy, že?

Kabelka se ale hlavní hrdince naštěstí vrátila a my jsme ji mohli znovu spatřit. Objevila se totiž v jedné z epizod pokračování Sexu ve městě s názvem A jak to bylo dál. Carrie ji nese v ruce, když se setkává s bývalou manželkou Božského, Natashou.

Společnost Fendi si to hezky načasovala. Na svých webových stránkách během vydání epizody uvedla, že ikonická taška jemně vyšívaná po celém povrchu fialovými flitry různých tvarů a velikostí pro vytvoření 3D efektu a zdobená sponou FF, je opětovně k mání.

Taška vyrobená v Itálii má mimo jiné vnitřní přihrádku s kapsou na zip. Lze ji nosit v ruce nebo přes rameno díky kožené rukojeti a ramennímu popruhu. Obojí je odnímatelné. V současné době je k dispozici pouze ve vybraných obchodech a stojí v přepočtu kolem 94 tisíc korun.

Zdroje: A jak to bylo dál, Fendi, Glamour People