Bez přístroje zvaný fén se asi málokterá z nás obejde. Některé si vlasy pomocí fénu a kartáče upravují každý den, jiné ho třeba používají méně často.

Faktem ale je, že v dnešní době, kdy jsou v módě lehké, nadýchané a hlavně přirozené účesy, je fén nepostradatelnou pomůckou a natáčky ho nahradí jen velmi těžko.

Společnost  Mercant se kromě jiného zabývá i distribucí vysoušečů vlasů od výrobců jako je Revlon a Vidal Sassoon a přichází k vám s nabídkou nových typů a technologií, které se k našim vlasům chovají ohleduplně a šetrně.

Posuďte sami.

Vidal Sassoon představuje nový výrobek, který jistě stojí za povšimnutí. Jde o kolekci Hair Hydratation, která se skládá z fénu a foukacího kartáče.

Tento vysoušeč naše vlasy hydratuje (udržuje přirozenou vlhkost, nevysušuje), udržuje bez nečistot, odstraňuje z nich statickou elektřinu a navíc o 50 % snižuje čas sušení oproti normálnímu fénu.

Tento výrobek totiž dokonale využívá ionizace. Co to je a jak to funguje?

Negativně nabité ionty (neboli anionty) tříští kapky vody na mikrokapky. Ty vytvoří jakýsi obal, jež chrání vlasy před negativními vlivy tepla během fénování. Jsou lépe vstřebatelné vlasem za účelem hydratování a rychlejšího vysušení a udržují hladinu vlhkosti, která odstraňuje negativní vlivy tepla během vysoušení.

Takto hydratované vlasy znovu získají lesk a jemnost na dotek. Tato ionizující péče umožňuje vlasům znovu získat svoji vitalitu a přirozenou krásu.

Z nabídky společnosti Mercant si každá z vás může vybrat fén, který zcela jistě splní vaše nároky a požadavky. Stačí kliknout na www.mercant.cz a vybrat si z široké nabídky ten pro vás nejvhodnější výrobek.

Objednat si ho pak můžete přímo na adrese info@mercant.cz . Pokud tak navíc učiníte do konce tohoto roku, získáváte na všechny výrobky 20% slevu!

Kromě jiného zde naleznete například kompletní dárkovou sadu Revlon RV 451, která obsahuje cestovní fén s tvarovacím nástavcem, kartáč, provzdušňovací kartáč, hřeben, zrcadlo a kovový drátěný košík na uskladnění. Tuto kompletní sadu můžete získat, pokud s námi budete soutěžit  ZDE .