Nejnovější kolekce pro sezónu podzim zima 2020/21 zahrnuje nejkvalitnější tlusté bavlněné mikiny, teplé zimní bundy, ležérní tepláky, květinové a flanelové šaty, stejně jako celou řadu doplňků vhodných pro chladnější dny. V kolekci dominují čtyři motivy - originální květinové tisky, prvky galaxie a vesmíru a kolekce kapslí I AM FEMI, která odráží divokou duši #FemiGirl, a první kolekce SKi & SNOW.

Femi Stories pro sezónu podzim zima 2020/21 je výlet do míst, která jsou dechberoucí a dávají podnět k zamyšlení. „Hledali jsme nové inspirace a jeli jsme do Rakouska a Itálie - zemí, které jsou tak blízko nejen Polsku, ale především našemu srdci.“ Chtěli jsme je znovu objevit a zjistit, o kolik více nám mohou nabídnout," říká Anita Nawarkiewicz, spoluzakladatelka a návrhářka značky.

V této sezóně debutovala značka Femi Stories také kolekcí pro dívky ve věku 6-10 let, které nám neustále připomínají důležitost péče o naše vnitřní dítě. Kromě běžných kolekcí a kolekce Femi Girls představuje značka krátké omezené série dostupné výhradně v internetovém obchodě.

Nejnovější kolekci oblečení najdete na FEMISTORIES.CZ

Reklama