Feedo.czNakupování přes internet si oblíbilo čím dál více rodičů. Feedo.cz je největším eshopem s dětskou výživou a plenami a v poslední době doslova válcuje český trh.

Rychlost, kvalita, spolehlivost a bezpečnost dovážených zásilek - to jsou hlavní atributy e-shopu Feedo.cz, který již dva roky úspěšně obsazuje český i slovenský trh. „Našim cílem bylo přinášet kvalitní výrobky za přijatelné ceny a hlavně nadstandardní servis při dodávce našeho sortimentu směrem k zákazníkům,“ říká Matúš Karaffa, z portálu Feedo.cz a dodává: „Zakládáme si na velmi profesionálních a 100 % službách v oblasti internetového prodeje, za které nás zákazníci chválí, a my jsme tomu rádi. Příprava zásilky, balení skleniček s příkrmy a doručení jsou atributy, na kterých nám záleží.“

Filozofií Feedo.cz není pouze prodej sortimentu pro děti 0-2 roky, společnost se snaží poskytovat plnou podporu ženám a mužům, kteří se o děti starají. Nejen pro své zákazníky společnost připravila například Feedo poradnu, zastřešenou laktační a výživovou poradkyní, která se specializuje na péči o novorozence a nedonošené děti.

Přivydělejte si u Feedo.cz

Rodiče, kteří chtějí využít nakupování a doporučování Feedo světa svým známým, mají tak příležitost ke svému rodičovskému příspěvku si přivydělat. Na konci každého měsíce probíhá vyhodnocení, na jehož základě se přičte provize. Při získání provize 500 Kč a více je částka převedena na účet zákazníka, vyplacena v hotovosti nebo využita jako sleva pro další nákup. Menší provize jsou načteny jako kredit pro další nákup.

Feedo.cz

Internetový obchod FEEDO

Internetový obchod Feedo.cz je specialistou ve výživě a kosmetice dětí v nejčastějším věku 0-2 roky. Sortiment je zaměřen na krmení, kojení, ale také prodeje plen, kosmetiky a dalších doplňků pro děti. Smysl své práce spatřuje společnost v komplexní péči o své zákazníky a službách na 100%. Propojují tak tři světy - jeden pro spokojený nákup z domova, který šetří čas, peníze i životní prostředí, druhý pro poskytnutí podpory odbornou expresní poradnou a třetí svět plný výhod.

Více informací najdete na stránkách www.feedo.cz

Feedo.cz

 

Reklama