Pokud chcete navštívit místo, kde najdete relaxaci a zároveň se uděláte krásnou, představujeme vám salon Fazona kousek od metra Hradčanská v Eliášově ulici. Fazona je salon, kde se budete cítit jako doma, všude je plno kytek, u okna je akvárium s vodními želvami a dvě klece s papouškem a křečkem.

V pohodlné lenošce si můžete objednat kávu a pročíst si ženské časopisy. Salon vede renomovaná kadeřnice Vlaďka Požárová a najdete zde nejen kadeřnictví, které používá vlasovou kosmetiku a barvy na vlasy Goldwell, ale také malou saunu, masáže, kosmetiku a biosolárium.

Pro zájemkyně lze objednat vždy ve středu hodinový výklad karet – s Fazonou spolupracuje známá kartářka Lenka Flešarová (autorka několika knížek o vykládání karet).

V kadeřnictví vám nabídnou nejen klasické stříhání, barvení, trvalou …, ale také prodlužování vlasů, zhotvení účesu z pletených copánků. Copánky plete rodilá Afričanka. Hbitosti jejích rukou se nevyrovná žádná zkušená a rychlá ruka zdejších šikovných kadeřnic. Pokud toužíte po originálním melíru, zdejší kadeřnice jsou vyškolené od firmy Goldwell na speciální melír Orbital, který je jedinečný tím, že se dělá na vlasech do kruhu. Výsledek vypadá tak, že máte nejen krásný melír, ale větší objem vlasů. Je to sice složitější práce, ale výsledek stojí za to. Tento melír se vyváří navíc ze 3 – 7 druhů barev ( tón v tónu), a to od světlých blond až po jasně červené, podle přání.

Jaké jsou ceny za tyto kadeřnické služby ?
Za ostříhání zde necháte průměrně 300 Kč, za tento složitý melír cca 1500,- Kč, za pletení copánků na celé hlavě, počet copánků je cca 3 copánky na 1 cm2 , zde necháte od 5000,- Kč výše. Je to velmi pracné, vytvoření trvá 8 – 10 hodin.

Pokud vás zajímá vaření, můžete si tu také prohlédnout kuchyňské nádobí a doplňky od kuchyně od firmy Tupperware. Pokud se vám něco zalíbí, pracovnice salonu vám to, co si vyberete, objednají a v krátké době připraví.

Zaujalo vás toto zařízení čistě v dámském stylu? Najdete ho v ulici Eliášova 4, Praha 6. Telefon pro objednávky je 737 129 254. Otevřeno je tu i v neděli

Reklama