Pražské outletové centrum Fashion Arena připravilo na oslavu svého 5. výročí ve dnech od 15. do 18. listopadu 2012 mimořádnou akci pro všechny své zákazníky – obchody nabídnou další dodatečnou slevu na celý nákup ve výši 5–30 % nebo speciální narozeninové nabídky – oblíbené kousky za bezkonkurenční ceny. Ušetřit tak můžete až 80 % z původních cen!

Fashion Arena

Největší outletové centrum v České republice a jediné v Praze, Fashion Arena Outelt Center, otevřelo své první obchody 15. listopadu roku 2007, letos tak slaví již 5. narozeniny. Tradičně budou oslavy probíhat ve prospěch zákazníků centra, kteří mohou tento rok poprvé využít akčních nabídek obchodů po celé 4 dny, a to od čtvrtka 15. do neděle 18. listopadu 2012.

Do narozeninové akce se zapojily přes dvě třetiny outletových obchodů, ty svým zákazníkům poskytnou dodatečnou slevu ve výši od 5 do 30 % na celý nákup. Sleva se vztahuje na veškeré zboží, které obchod nabízí, a to i zboží zlevněné nebo v akci. V kombinaci s již minimálně 30% outletovou slevou, kterou Fashion Arena garantuje, se tak nakupování v těchto narozeninových dnech stane ještě výhodnější. Obchody zapojené do akce budou označeny samolepkou s výší příslušné slevy.

Mimořádnou narozeninovou nabídku připravilo pro návštěvníky centra několik dalších obchodů (např. Asics, Hi-Tec, Meatfly, Parfumerie Fann, Park Avenue, Salomon a Wilson nebo Visto Footwear). Své nejoblíbenější a nejprodávanější kousky nabídnou za opravdu bezkonkurenční ceny, kterým jen málokdo odolá.

(Tyto obchody již nenabízejí dodatečnou slevu na celý nákup. Přehled obchodů  a jejich konkrétní narozeninové nabídky naleznete v příloze k TZ.)

„Co by to bylo za narozeniny bez dárků! Takže stejně jako každý rok, i letos odměníme všechny naše zákazníky atraktivní nabídku plnou slev a výhodných cen. Tentokrát jsme narozeninovou akci naplánovali ještě o jeden den delší, a to už od čtvrtka 15. do neděle 18. listopadu 2012,“ vysvětluje Iva Janovská, marketingová manažerka Fashion Areny. „Po celé 4 dny si tak zákazníci budou moci užívat umění nakupovat ve Fashion Areně a potěšit tak sebe i své blízké výhodnými, až bezkonkurenčními nabídkami,“ dodává Iva Janovská.

Oslavte spolu s Fashion Arenou 5. narozeniny prodlouženým víkendem plným slev, ty nejatraktivnější a nejvýhodnější nabídky čekají právě na vás!

FASHION ARENA OUTLET CENTER

Největší outletové centrum v České republice a jediné outletové centrum v Praze.

Rok otevření:                2007

Počet obchodů:           101

Otevřených obchodů:    96

Prodejní plocha:           25 200 m2

Developeři:                  TK Development a LMS Outlets

V centru je návštěvníkům k dispozici až 101 outletových obchodů renomovaných a oblíbených značek módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček či potřeb pro domácnost. Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců.

Aktuální seznam obchodů naleznete na www.fashion-arena.cz.

Zásadní odlišnost Fashion Arena Outlet Center od jiných nákupních a obchodních center spočívá v garanci vždy výhodných cen. Veškeré ceny jsou standardně ve všech obchodech minimálně o 30 % nižší oproti původním/doporučeným maloobchodním cenám. Obchody pak nabízejí další akce a slevy, tak aby co nejrychleji doprodaly své skladové zásoby. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje – zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Outletové obchody mají dnes již své pevné místo v prodejním systému značek, zejména značek v oblasti textilního průmyslu a obuvi. Do outletových obchodů se dostávají zbylé kolekce ze standardních obchodů a nadvýroba. Někdy dokonce značky pro outletové obchody vyrábějí speciální kolekce složené z těch nejpopulárnějších kousků. Úkolem outletového obchodu je prodat tyto zásoby, proto nabízejí výrazné slevy oproti cenám původním. Na zboží v outletových obchodech se vztahují stejné garance a záruční podmínky jako na zboží v klasických obchodech.  

Fashion Arena Outlet Center dnes navštěvuje téměř každý druhý obyvatel Prahy ve věku 15-65 let, každý třetí Středočech. Stále více obyvatel České republiky, ale i zahraničních turistů zařadí při návštěvě Prahy nákupy ve Fashion Areně do programu svého pobytu.

Reklama