V současné době si ženy začínají barvit vlasy ve velmi ranném věku. Změna barvy vlasů je všeobecně přijatelnou a jednoduchou metodou, jak zdůraznit svou krásu, zvýšit přitažlivost a posílit si sebevědomí. Při správném výběru je účinná bez ohledu na náš věk.

Palette young collection je speciálně vyvinuta pro mladé ženy, které si libují ve výrazných odstínech vlasů, ale zároveň chtějí, aby působily přirozeně. Tato řada nabízí čtrnáct módních barev – od jasně plavých přes zářivě červené až po temně černé, takže záleží pouze na vás, pro který odstín se rozhodnete.

Stejně jako u všech přípravků k barvení vlasů od Schwarzkopf & Henkel je i u Palette young collection kladen důraz na ochranu a výživu vlasů. Receptura této řady byla vyvinuta v souladu s nejvyspělejšími metodami v oblasti kosmetiky, a tudíž obsahuje velmi osvědčenou recepturu Color Formula C+ s vitamínem C, která zajišťuje ochranu a optimální výživu vlasů během barvení a zároveň zajišťuje její trvanlivost a lesk. Mimoto součástí každého balení je i speciální vyživující maska s výtažky z limetek a kiwi určené zejména pro péči o mladé vlasy, které mají sklon k rychlému maštění. Maska obsahuje panthenol a soubor „lehkých“ silikonů, které vlasy hydratují a regenerují. Působí tedy na vlasy jako kondicionér a po obarvení jim propůjčuje také dlouhotrvající lesk a zároveň i lehkost a hebkost.

Každá z barev Palette young collection je vybavena lahvičkou pro snadnou aplikaci barvy. Díky tomuto osvědčenému systému, kdy se barvicí krém míchá s vyvíjející emulzí přímo v aplikační lahvičce, nemusíte už složitě řešit, jak jednotlivé složky smíchat bez zbytečného nepořádku. Barva se pak z lahvičky jednoduše nanáší přímo na suché vlasy, takže odpadnou i starosti s mytím hlavy. Doba, kterou celý proces barvení zabere, se tedy zkrátí pouze na dobu, po kterou barva působí. S Palette young collection navíc nemusíte vlasy během aplikace ani pročesávat.

Palette young collection nabízí čtrnáct nejmodernějších přírodních odstínů, které jsou k dostání v maloobchodní síti za 89 Kč.

Reklama