Z důvodu zpřísněných bezpečnostních opatření byly společenské aktivity Centra Černý Most v minulých měsících omezeny. S postupným návratem k běžnému fungování se vrací i doprovodný program Centra, mnohdy ovšem ještě v pozměněné podobě.

Setřete si poukaz na další nákupy
5ef9c1ca6b571obrazek.png

První stírací losy se na trhu objevily v roce 1974 a záhy po svém představení se staly velkou senzací. O 1 000 Kč na další nákup si prostřednictvím této populární loterie můžete od pondělí 13. července zasoutěžit i v Centru Černý Most. Jeden ze stíracích losů, z nichž všechny jsou výherní, dostane každý zákazník Centra při nákupu nad 500 Kč. Pak už je jen na vás, která 4 políčka setřete. Pokud se vám pod každým z nich podaří najít symbol usmívajícího smajlíka, tisícovka na další nákup je vaše.

Na rozdíl od běžné loterie ale v Centru Černý Most vyhrávají všichni. Zákazníci, kteří mají větší štěstí v lásce a 4 smějící se smajlíky se jim odhalit nepodaří, se mohou těšit alespoň na slevu nebo malý dárek od prodejců. 

Úterní farmářské trhy
5ef9c19781dd8obrazek.png
Čerstvé potraviny od lokálních producentů nově pořídíte na pravidelných farmářských trzích. Probíhat budou každé úterý od 9.00 do 18.00 hodin a stánky najdete před západním vstupem do Centra (ve směru od metra). Na výběr bude z lahodných uzených i čerstvých ryb, sezónní zeleniny a ovoce, domácích sýrů, medu, koláčů nebo veganských dobrot. V průběhu června jsou navíc trhy doplněny o speciality ze Slovenska.
5ef9c182769a0obrazek.png
5ef9c1ae69774obrazek.png

Vinjása jóga s lektory organizace Yoga Help
Po téměř třech měsících jsou zpět na programu pravidelné lekce jógy pro dospělé. Za příznivého počasí probíhají zdarma a pro všechny vždy ve středu od 18.30 rovněž před západním vstupem. Hodiny vedou oblíbení lektoři organizace Yoga Help Petr Síla a Tobias Lorenz. Podložku na cvičení, pohodlné oblečení a dobrou náladu s sebou!
5ef9c1e6b3315obrazek.png
Pokud vám jóga nic moc neříká, nově si před Centrem Černý Most můžete zahrát i ping-pong. Stoly se nacházejí opět před západním vstupem. Výbava je k vypůjčení v prodejně sportovních potřeb Decathlon, hrát je možné i s vlastními pálkami.

Výstava fotografií ohrožených slonů afrických
Od 1. července si v Centru budete moct prohlédnout čtrnáct snímků, které z různých perspektiv zachycují život divokých slonů afrických. Ti jsou v dnešní době více než kdy dříve ohroženi pytláctvím a ilegálním obchodem se slonovinou. Výstava Zachraň slona bude v Centru Černý Most až do konce července.

Reklama