Hostem pravidelného středečního on-line rozhovoru, na jehož přípravě se podílejí Zena-in.cz a Novinky.cz, bude tentokrát herec, moderátor a divadelní principál Pavel Trávníček.
Byly doby, kdy se většině lidí při vyslovení jména Pavel Trávníček vybavoval princ ze slavné pohádky Tři oříšky pro Popelku nebo z o něco novějšího Třetího prince, v nichž mu byla za partnerku Libuše Šafránková. Ve svém skutečném životě už měl Pavel Trávníček manželky tři, z nichž poslední pojal za choť právě tuto sobotu. Je jí třiadvacetiletá Lucie Vrbová, která pracuje v jeho divadle Skelet jako provozní. Předchozími ženami Pavla Trávníčka byly Simona Stašová a Helena Ditrtová. Pavel Trávníček má dva syny Adama a Pavla. Ale vzhledem k tomu, že je čerstvým ženáčem, není vyloučeno, že dojde i na další potomky…
Obvykle se o svatbách slavných nejvíc mluví až po jejich konání, o té Trávníčkově se ale vedly dohady už před. Bulvární tisk totiž rozvířil informaci, že se devětačtyřicetiletý ženich rozhodl „prodat“ vlastní svatbu a udělat z ní „jarmark“, neboť podle reportérů pořádající agentura oslovovala potenciální klienty a nabízela jim za nemalý obnos možnost prezentace zboží během oslav a jeho mediální zviditelnění. Dotázaný herec se však ošklivému nařčení z kupčení s vlastní svatbou bránil. Ať tak, nebo tak - bohatá veselka (jak se na prince sluší a patří), která se v sobotu odehrávala v luxusním hotelu S. E. N. nedaleko od Prahy, prý stála devětačtyřicetiletého ženicha milion korun, přišlo na ni 200 hostů, kteří bujaře prohýřili celou noc a kdo chtěl, mohl v hotelu přespat. Mladá nevěsta byla celá v bílém a měla dlouhatanánský závoj až na zem. Šťastní novomanželé přebývají ve vile v Mnichovicích u Prahy, za kterou prý dal Pavel Trávníček sedm milionů.
Pavel Trávníček vystudoval JAMU, pak byl v angažmá v brněnském Divadle bratří Mrštíků, hostoval v různých pražských divadlech a od roku 1984 byl v angažmá v Městských divadlech pražských. Od roku 1998 vlastní divadlo Skelet v Opletalově ulici v Praze a snaží se zde prosazovat žánr situační komedie, který mu je prý blízký. Angažuje se i v hudební oblasti. Nejviditelnější je jeho role moderátora amatérské zpěvácké soutěže Do-re-mi na Nově, kde vystupuje spolu se Sabinou Laurinovou už tři roky. Kromě toho má za sebou zpívání na prknech Hudebního divadla v Karlíně a také vydání alba poetických písní.
Chcete vědět, jak to bylo se svatbou v Senohrabech? Zajímá vás, jestli Pavel Trávníček někdy ze soutěžících v Do-re-mi „roste“? Jaké to je mít mladou ženu? Co si myslí o divadle, televizi, filmu? Proč se rozhodl pořídit si vlastní divadlo? Jestli věří na záhady a věštění? Prostě na cokoliv, co vás napadne? Můžete to udělat už teď. A nezapomeňte se připojit ve středu 13. 9. ve 14 hodin na http://rozhovor.zena-in.cz.

Reklama