simon.jpg

Foto: Netflix

Fanoušci a zejména fanynky seriálu Bridgertonovi se nemohou dočkat druhé řady, které bude stejně jako v případě první, předlohou kniha Julie Quinn, tentokrát s názvem Vikomt, který mě miloval. Celá sezóna seriálu se tentokrát bude točit okolo Anthonyho (Jonathan Bailey), nejstaršího syna Bridgertonových.

Příběh Daphne a Simona, který mohli diváci sledovat v první řadě seriálu, se tak odsune do pozadí. Stejně tak jako každá kniha se i každá řada seriálu bude zaměřovat na milostný příběh jiného člena rodiny. S Regé-Jean Pagem alias vévodou z Hastingsu se tak už ve druhém pokračování neuvidíme, což některé fanynky velmi zarmloutilo. „On byl důvod, proč jsem se dívala." „Bez něj to nebude ono,“ psaly na sociálních sítích.
 
S postavou Daphne se však budeme v seriálu vídat i nadále. Zůstane oddanou manželkou a sestrou a pomůže svému bratrovi zorientovat se v nadcházející společenské sezóně a možná mu i najít tu pravou. Podle knihy ho okouzlí jistá Edwina, kráska sezóny. Tvůrci ve druhé řadě slibují více intrik i romantiky než v předchozí.
 

Reklama