Chtela bych touto cestou vyjádřit jak ráda jsem za tu mou spřízněnou dušičku!!!  Říct jak šťastná jsem, že jsem ji poznala, že i když nás cesty neustále od sebe odvádějí, cítím mezi náma pouto a ani kilometry nás nemohou už rozdělit. Věřím tomu!!!!!

Poznaly jsme se tuším v roce 1989 nebo 1990 ve vlaku. Společně jsme jezdily na internát. Nevím jestli už tehdy něco přeskočilo, ale bylo nám fajn, jezdily jsme spolu s kamarády a život byl tehdy velmi bezstarostný.

Pro "ni" ale jen dočasu. Poznala svou první velkou lásku a jak to tak někdy chodí, z jejich lásky vzešlo dítě. Bylo to neplánovanéa tudíž pro všechny překvapení....nic méně nějak tu situaci zvládli. Odmaturovala a krátce na to porodila syna.

Já měla před sebou ještě dva roky školy, takže chtě, nechtě se naše cesty tak trochu rozešly. Ona řešila manželské radosti a strasti a já prožívala bláhový a pestrý studentský život.

Ale osud nás opět opět spojil. Potkaly jsme se ve městě a slovo dalo slovo a my se opět setkaly. Když se rozvedla trávily jsme spolu už mnohem více času než dříve a bylo to prima. Další její osudový muž nás opět rozdělil.  Ale jen kilometry. V té době jsem už věděla, že mezi náma je něco víc a, že ji nechci ztratit.

Já se vdávala a ona se stěhovala pár set kilometrů od mého bydliště. Byly jsme v kontaktu alespoň tak jak to šlo...naštěstí máme dnes mobilní telefony a podobné prostředky.

Když se podruhé rozvedla, vrátila se mi zpět do života a stále se stýkáme co jen to jde. Nyní má již nový život, ale vím, že se mezi náma nemůže nic změnit.

Strávily jsme spolu dovolenou a já se těším na každou chvilku s ní!! Když mám jakoukoli radost nebo bolest, potřebuji se podělit a vím, že ona mi poví pravdu, že mě potěší nebo řekne jak to vidí ze svého hlediska, slepě se mnou nesouhlasí, ale i když má na cokoli jiný názor.....stojí za mnou a podpoří mně. A to je ta správná spřízněná duše!!!!

Víte, že je "někde" ....a že vás nezklame. Že když to jen trochu bude možné, podpoří. Mám tě moc ráda moje spřízněná dušičko!!!! A ty to víš!! Nebojím se použít to slovo a říct:Jsi má nejlepší kamarádka a přítelkyně.

fantaz.ie

Text nebyl redakcí upraven.

Téma na dnešek: Moje spřízněná duše

Může to být kdokoliv. Sestra, matka, spolužačka, kamarádka, kterou jste náhodně potkala v kavárně, nebo i váš přítel. Napište nám o své spřízněné duši. O tom, jaký spolu máte vztah, jak jste ji potkala, jak dlouho se znáte. Pošlete své spřízněné duši vzkaz prostřednictvím Ženy-in.

Své příspěvky na téma spřízněná duše posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dnešního dne zveřejňovat. Z došlých e-mailů také vybereme jeden, jehož pisatelku odměníme balíčkem s vlasovou kosmetikou

Reklama