Mám představu o dovolené snů. Chtěla bych aby na ní nechyběl můj  syn!!!! To v první řadě!!! Jelikož jsem společenský typ, tak bych chtěla sebou své přátele a známé. Nejraději bych byla u moře. Je mi jedno jestli budu bydlet v hotelu, chatě, karavanu či stanu. Je mi jedno zda se dopravím letadlem, busem nebo autem.

Chtěla bych prostě dovolenou ve stylu, že ráno vstanu a neřeším co bude......podle momentální nálady jít třeba na pláž, nebo se projít nebo zažít nějaký adrenalinový zážitek nebo jet na výlet..........

.....jen chci mít kolem sebe milé lidičky, kteří se na dovolenou taky těší jako na dobu kdy se ralaxuje, nic se nemusí jen chce...jsou proto dobře naladěni, chcou spolu trávit libovolný čas, ale každopádně v pohodě!!

Spoustu takových dovolených bylo adoufám, že ještě bude!!!  Protože přátelé...DOVOLENOU POTŘEBUJE KAŽDÝ !!! ať si kdo chce co chce říká!!!!!

Pravda je, že ne keždý si ji může dovolit.Ale pokud to jen trochu jde , obětujte něco a jeďte někam kde vám bude hezky a díky tomu si odpočinete!!!!!

I když je asi brzy, tak přeji všem DOVOLENOU SNŮŮŮŮŮŮŮ!!!!!!

fantaz.ie

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


To není úplně nereálná představa, ne :)

A jaká by byla ta vaše dovolená snů, která bude tématem dnešního dne?

Napište nám, jak byste si ji představovaly. Jaká by měla být, kde byste ji rády strávily a s kým. Nebo jste ji už zažily? Splnily jste si sen?

Bylo by to moře, hory, chajda, dobrodružství, exotika, relax a pohoda na pláži? Nebo úplně něco jiného...

Nechte pracovat svou fantazii na plné obrátky, my se budeme se těšit na vaše příspěvky.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: dovolená snů

Jednu z vás, která nám do redakčního mailu pošle svůj příspěvek, a ten bude pak zveřejněn, odměníme voňavkou od Avonu Secret Fantasy a šikovným zrcátkem do kabelky.

vune Secret Fantasy