Jak prožívala svatební den čtenářka Lenkaloompa a jakou svatební fotografii vybrala do dnešního tématu - to se dočtete v této novince. Manžela vám ale neukáže...

První čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od Lenkaloompy. Takhle jí to slušelo na svatbě!


Dobrý den všem ženám-in,
svůj velký den jsem prožila celkem nedávno - 18.9.2010... Byl to nejkrásnější den v mém životě a třešničkou na dortu je to, že ze svatební noci vzešel náš syn Vojtíšek, kterého mám každým dnem přivést na svět (termín máme 11.6.2011)...
Vše probíhalo úplně fantasticky od rána, kdy jsme s mamčou vyrazily do kosmetického salónu, kde jsme byly zkrášleny...poté jsme se všichni sešli u nás doma a přijel si pro mne ženich s rodiči.. Obřad se konal na zámku v Teplicích a po focení v zámecké zahradě jsme jeli na slavnostní oběd a svatební párty do nedaleké hospůdky, kde jsme s mojí mamčou den před svatbou slavnostně vyzdobily sál.
Vše probíhalo perfektně, došlo na tradiční krájení dortu, házení květinou a podvazkem...legrace je, že kytku chytila bráškovo přítelkyně a podvazek bráška a svatbu mají tuto sobotu :)
Tančilo se, popíjelo....samozřejmě se párty řádně rozjela i po odchodu rodičů a příbuzných... :D až tak, že jsme s manželem o svatební noci nebyli sami :D Svědek se nám přiopil a ztratil klíče od bytu, takže jsme se ho ujali a ustlali mu v našem obýváku :) Ráno, když jsem šla pro snídani do naší vietnamské večerky, tak mi majitelka říkala, že mají ve Vietnamu pověru - pokud mají novomanželé o svatební noci nečekaného hosta, narodí se jim chlapeček... A skutečně - za chvíli tu bude s námi!!!!
Moc na náš krásný svatební den vzpomínám a často listuji naším svatebním albem! Vybrala jsem fotku, kde jsem sama bez manžela, protože on se nerad fotí a nechtěl by být nikde zveřejněn, což respektuji!!! Jen vás můžu ubezpečit, že pro mne je to ten největší fešák a nejlepší chlap na světě!!!

lenkaloompa

S přáním krásného dne čtenářka,
Lenkaloompa :)

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnekkonvička hrnek

Reklama