Venku to sice dnes úplně na blížící se příchod léta nevypadá, ale pojďme se podívat, jaké barvičky nadcházející sezónu nejvíce pofrčí a čím byste měla obohatit svůj šatník.

„Letošní módní trendy se nechaly inspirovat přímořským klima. Odstín bold blue je inspirován mořskou hladinou, ivory odstíny připomínají rozpálené pláže. Korálovou červeň najdete, jak už samotný název napovídá, přímo v mořských hlubinách a jemný pastel je zase inspirován barvou masivních vonících květů, které lemují pláže,“ říká Natálie Špiříková ze Stilago.

foto 1

 

Korálová barva se nachází přesně na pomezí růžové, červené a oranžové. Slušet bude i těm, kterým třeba ne úplně lichotí klasická červená barva. Navíc krásně podpoří vaše opálení, které jste získala během předešlých dní, kdy sluníčko pálilo jako o život.

foto 2

Bold Blue neboli jasná modř bude absolutním trhákem na módním poli. Nebojte se jí obléci od hlavy až k patě. „Zvolíte-li tričko a kalhoty v bold blue, nebojte se obout korálové baleríny a kabelku nebo boty a crossbag v barvě písku. Letošní kolekce je navržena tak, abyste její jednotlivé kousky mohli kombinovat i dohromady,“ upřesňuje Natálie.

foto 3

Přírodní tóny se těší velké oblibě snad v každé sezóně a není se čemu divit, jsou jemné a decentní, proto sluší naprosto každému. Ať už je vám dvacet nebo padesát nebojte se a pořiďte si kousky v barvách rozpáleného písku.

foto 4

A co takhle se proměnit v něžnou vílu? Marschmallow pink a drobné květinové dekory k létu neodmyslitelně patří. Zde si jen dávejte pozor, abyste to s růžovou moc nepřekombinovala. Zde platí, že méně je někdy více a přece nechcete vypadat jako barbie v nadživotní velikosti, to není roztomilé a ani hezké.

Která z těchto barviček se nejvíce líbí vám?

Foto: Stilago

Reklama