Foto: Netflix

První série skončila tím, že Daphne a Simon vyřešili své manželské problémy a žili jako šťastný pár. Fanoušci si tedy mohou myslet, že už není příliš co nabídnout. Seriál je však adaptací populárních románů Julie Quinnové, takže podle toho můžeme i předvídat, co by se mohlo v pokračování úspěšného seriálu dít.
 
Vypadá to, že druhá série by se příliš nesoustředila na Daphne, ale ponoří se spíše do života jejího staršího bratra Anthonyho (Jonathan Bailey) a jeho rozhodnutí konečně se usadit. Knižní série totiž pokračuje románem Vikomt, který mě miloval.


Foto: Netflix

Zatímco v první sérii je Anthony šíleně zamilovaný do operní pěvkyně Sabriny Bartlett, ve druhém románu se rozhodne, že je potřeba se usadit a mít děti. Věří totiž, že zemře velmi mladý, protože jeho otec zemřel v 38 letech po alergické reakci na včelí bodnutí. Mladý vikomt předpokládá, že svého otce věkem nikdy nepřekoná.

Kolují zvěsti o tom, že se druhá série začne natáčet v břenu. Pokud je to pravda, pravděpodobně můžeme očekávat, že druhou řadu seriálu vydá Netflix koncem roku 2022.

Reklama