Zpěvák Boy George byl odsouzen k 15 měsícům odnětí svobody za použití nepřiměřeného násilí proti prostitutovi, kterého ve svém domě připoutal a sám odešel. Fanoušci jsou z toho zdrcení a posílají zpěvákovi peníze.

Mluvčí vězení informoval, že bývalý člen skupiny Culture Club, Boy George, již obdržel více než 400 dopisů a pohlednic od jeho vzetí do vazby před 14 dny. Dále informuje, že mnoho dopisů pro zpěváka obsahovalo i peníze.

"Je neuvěřitelné, proč tolik lidí chce plýtvat penězi v jeho prospěch. Je ale pravdou, že je zpěvák dojat ze zájmu k jeho osobě," dodal mluvčí.

Boy George se narodil 14. června 1961 v Londýně. Je anglický zpěvák, vlastním jménem George O´Dowd. Krátce se objevil ve skupině Bow Wow Wow. V první polovině 80. let byl členem mírně novoromantické skupiny Culture Club. Po jejím rozpadu v roce 1986 a protidrogové léčbě se vydal na dráhu sólisty.

V roce 1987 se dostává na vrchol anglické hitparády s reggae skladbou Everything I Own. Boy George proslul svou zálibou ve výstředním oblečení, make-upu a diskutované sexualitě. V roce 1989 sestavil skupinu Jesus Loves You a částečně se přiklonil k náboženství Hare Krišna.

Reklama