jenn.jpgFoto: Profimedia

Šaty, které Jennifer Lopez ukázala na Instagramu, jsou sice vidět jen zezadu, je však jasné, že jde o velkolepou róbu. Snímek na sociální síti vyvolal velké vzrušení ze strany fanoušků. Všechno však není tak, jak se na první pohled zdá.
 
Jennifer Lopez na sobě měla šaty kvůli roli v připravovaném filmu Shotgun Wedding. Herečka nedávno natáčela scény pro tento snímek v Dominikánské republice po boku svého kolegy Joshe Duhamela. Začátkem února Variety potvrdila, že Josh nahradil ve svatební komedii Armieho Hammera.

„Víme, že Josh a Jennifer vytvoří na obrazovce působivý a sexy pár a budou zábavnými partnery, když se jejich vysněná svatba promění v nezapomenutelnou noční můru,“ uvedla nedávno ve svém prohlášení producentka Erin Westerman.
 
Fanoušci Jennifer Lopez by ale samozřejmě raději konečně svou oblíbenkyni viděli ve svatebních šatech určených pro skutečnou svatbu s Alexem Rodriguezem, s nímž je od března 2019 zasnoubená. Plány na svatbu jim však zatím hatí koronavirus. Původně se měli brát v červnu 2020 v Itálii.

sss.jpg

Foto: Instagram / jlo

Reklama