Očekávaný návrat Britney Spearsové (27) na hudební nebe se opět nekonal. Naopak, britští diváci si hromadně stěžovali, že zpěvačka při televizní soutěži X Factor „špatně hýbala pusou" na melodii vlastní nahrávky.

Je to dost nechtěný „dárek" k jejím narozeninám - Britney je právě dnes, 2. prosince, 27 let. Její „zpěv" diváky zklamal. Britney měla při živém natáčení předstírat, že zpívá svůj vlastní hit „Womanizer".

Třináct milionů diváků si zapnulo televizi, aby viděli první živé vystoupení Spearsové ve Velké Británii po pěti letech. Místo nadšení ale přišlo zklamání. A na internetu začaly její vystoupení skoro okamžitě napadat tisíce lidí.

„Není to žádná superstar. Umí jen hýbat pusou a ani to jí nejde moc dobře,“ napsal jeden zklamaný fanoušek.

„Vždycky jen hýbala pusou, nezpívala naživo. Celé to bylo jen o tanečních pohybech," řekl reportérům Daily Mirror zaměstnanec společnosti Sony, u které Britney nahrává.

Jen pár minut po konci sobotní show Britney odešla ze studia do londýnského klubu G.A.Y., i přesto, že jí fanoušci připravili narozeninový dort.

Spearsová také odmítla použít před vystoupením přistavený karavan. Proto jí hlavní porotce Simon Cowell půjčil svou vlastní šatnu. A ona ho do ní „na oplátku“ odmítla byť i jen na chvilku pustit.

Jeden z účastníků natáčení reportérům listu The Metro k tomu říká: „V životě jsem neviděl tolik goril. Její ochranka zavřela i šatny všech porotců, a když se s ní porotci chtěli setkat, ochranka je nepustila.“

Britney si nezískala srdce ani ostatních soutěžících, když přiznala, že se na jejich výkony vůbec nedívala. Přitom někteří z nich zpívali během soutěže její největší hity.

Reklama