Zdroj: Profimedia

Marvel Land je zatím pouze pracovní název projektu, který se právě tvoří v kalifornském Disneylandu. Jde o ráj pro všechny fanoušky Marvelu. Kvůli smlouvě mezi společnostmi nesmí finální oficinální název obsahovat slovo Mavrle. Jak se bude nakonec atrakce jmenovat, zatím není jasné.
 
Zábavní park v Kalifornii je jedním z nejnavštěvovanějších na světě. Lístky sem sice nejsou zrovna z laciného kraje, rodinné vstupné stojí od pěti do deseti tisíc korun, ale návštěva parku je rozhodně nezapomenutelným zážitkem na celý život.
 
Konglomerát Disney, který vlastní i studio Marvel, se rozhodl Marvel Landem nahradit atrakci A Bug’s Land k animáku Život brouka z roku 1998. Kolem je aktuálně vysoké oplocení s nápisy Stark Industries. Zdá se, že tu tedy staví samotný Tony Stark, tedy Iron Man.
 
Pokud je pro vás Kalifornie příliš daleko, už v roce 2020 se objeví Marvel atrakce také v pařížském Disneylandu. Další roky pak na Floridě a v Hongkongu. Atrakce, které se už nemůže dočkat nejeden fanouškem Avengers, vyjde na 319 milionů korun.

Reklama