Internetových obchodů je mnoho, ale jen málo z nich vám nabídne to, co právě hledáte. Jeden z obchodů, který by rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti, je
www.fann.cz – specialista na kosmetiku.

 

Již od r. 2000 FAnn parfumerie nabízí pro své zákazníky internetové stránky s přehledným katalogem nabízeného sortimentu a aktuálními informacemi ze světa kosmetiky. Součástí www.fann.cz je i internetová parfumerie, můžete si tak objednávat z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Unikátní součástí stránek je pak aukce s kosmetikou. Nabízený sortiment vydražíte za cenu, kterou si sami určíte, a navíc si užijete i vzrušení ze hry.

 

 

FAnn e-obchod

 

K dispozici je vám více než 150 značek vůní, pleťové a dekorativní kosmetiky. Naleznete zde prestižní značky jako: Hugo Boss, Dolce & Gabbana, Dior, Chanel, La Prairie, Juvena, Matis, MaxFactor...

Výhody nakupování na www.fann.cz:

    věrnostní sleva 10 % na každý nákup

    dárky a vzorečky k nákupu zdarma

    poštovné a balné je zcela zdarma (s nákupem nad 500 Kč)

    expedice do 24 h u většiny sortimentu

    97 % objednávek obdržíte do 3 dnů od objednání

    sbíráte FAnníky – za které můžete získat až kartu se slevou 20 % na všechny nákupy

 

 

 

 

 

FAnn e-aukce

 

Nejzajímavější část www.fann.cz. Každý den je několik vybraných výrobků zařazeno do aukce. Na rozdíl od jiných aukcí, kde většinou dražíte již použité zboží, v aukci FAnn jsou draženy originální výrobky.

 

Příklad:

aukce č. 100406038 z 21. 9. 2005

Matis Paris   Body Well-Being   Duo Body   

(Sprchový gel 400ml + Tělové mléko  400ml)

 … běžná cena  2 199 Kč

uživatel zuzkin  vydražil za 1 310 Kč a ušetřil 40 %.

 

Výhody dražení v aukci:

    poštovné zcela zdarma

    expresní doručení zásilky do 24 h

    vzorečky vůní k vydražené položce zdarma

 

Systém dražení je velmi jednoduchý. Vyberete si draženou položku, o kterou máte zájem, a zvolíte maximální cenu, za kterou jste ji ochotni koupit. Počítač pak za vás přihazuje o minimální částku (20 Kč) sám. Nemusíte tak aukci permanentně sledovat. Na e-mail nebo mobilní telefon získáváte aktuální zprávy o průběhu aukce, pokud vaši nabídku někdo přehodil nebo aukce skončila.

 

 

FAnn klub

Chcete dostávat do své e-mailové schránky aktuální informace o dění v síti FAnn parfumerií?
Zašlete e-mail na adresu: fannclub-subscribe@parfem.net. Stanete se členem FAnn Clubu a budete pravidelně informováni o aktuálních akcích a novinkách. Pravidelně připravujeme pro členy exkluzivní nabídky za bezkonkurenční ceny.


Ještě připomínáme, že na našich stránkách můžete ZDE právě teď soutěžit o skvělé parfémy z parfumérie FAnn. 

Reklama