www.fann.cz

- E-obchod FAnn parfumerií ČR, jednoho z největších prodejců luxusní, selektivní a semiselektivní kosmetiky u nás, má novou, „voňavější“ a hlavně uživatelsky přátelštější/příjemnější podobu. Hlavním záměrem bylo rozšířit nabídku služeb a vylepšit ty stávající. Zákazníky pak určitě potěší i inovovaná svěží grafika stránek. A navíc, v rámci spuštění tohoto webu mají všichni nakupující možnost vyhrát dárkové kazety se značkovou kosmetikou.

E-obchod FAnn parfumerií na adrese www.fann.cz tímto prošel od svého spuštění v roce 2000 generální proměnou své podoby a obsahu. „V posledních letech jsme výrazně rozšířili nabídku sortimentu a služeb a proto jsme vzrůstajícímu počtu našich klientů museli nakupování zjednodušit a zpříjemnit. Mimo to, konkurence v oboru sílí a bylo nutné se odlišit a nabídnout zákaznické veřejnosti něco navíc,“ říká managerka e-obchodu Alena Kiffelová.

Hlavní vylepšení FAnn e-obchodu z pohledu zákazníka zcela jistě spočívá ve zjednodušení registrace a objednávek:

Zákazník má například možnost zadání rozdílné fakturační a dodací adresy – tzn. že klient může odeslat nákup někomu jako dárek. Uživatelé dále ocení, že se nyní vybrané produkty přehledně zobrazují v náhledech, stejně jako obsah košíku, kdy zákazník vidí poslední dvě vložené položky. Vylepšení se časem dočká i velice oblíbená aukční sekce,” doplňuje Alena Kiffelová.

U příležitosti spuštění inovovaných internetových stránek 1. listopadu proběhne také akce, kdy každý kdo nakoupí v novém prostředí během prvních 14 dní půjde do slosování o dárkové kazety. Vylosováno bude 10 výherců. Pokud akci nestihnete, nemusíte zoufat, další soutěže jsou za dveřmi. 

Více se dozvíte na stránkách www.fann.cz

Reklama