Jeden z fanoušků Harryho Pottera dostane letos pod stromeček přímo kouzelný dárek: objeví se v připravovaném filmu Harry Potter a princ dvojí krve.

Sice jde jen o štěk, ale proč to nezkusit? Ať už to bude dívka nebo chlapec, muž či žena, stačí, aby se zúčastnil soutěže na internetových stránkách MSN. V jejím rámci musí správně zodpovědět různé otázky o slavné knize J.K. Rowlingové. Každý týden se bude objevovat nová otázka, a to až do 20. prosince.

„Chceme tím někomu pod stromeček splnit velký sen. Film, který je šestou epizodou o mladém čaroději opět s Danielem Radcliffem v hlavní roli, je do kin naplánován na příští listopad. A příští Vánoce se tedy vítěz či vítězka soutěže na sebe bude moci podívat na plátně,“ říká Mike Lok, který má v MSN soutěž na starosti.

Pokud chcete zkusit štěstí i vy, máte možnost. Podrobnosti a soutěžní otázky najdete na http://harrypotter.uk.msn.com.

Zdroj: Korzo

Chtěla byste si zahrát v Harrym Potterovi? Budete soutěžit? Nebo byste si raději zahrála v nějakém jiném filmu? V jakém? S jakým hercem nebo herečkou? A kdyby měl někdo zfilmovat příběh podle vašeho přání, jaký by byl? Máte například oblíbenou knihu, kterou byste chtěla vidět na plátně?

Reklama