V prodejnách Tesco startuje od 4. května nový věrnostní program, který potrvá více než dva měsíce. Sbíráním známek za nákup mohou zákazníci získat padesátiprocentní slevu na míče a batohy, které potěší nejen fotbalové fanoušky a příznivce míčových her.

Sportovní tašky a míče

Tesco ve spolupráci s firmou Panini připravili nový věrnostní program, který se pojí s blížícím se fotbalových svátkem v podobě Mistrovství Evropy ve Francii. „Čeká nás léto plné velkých sportovních akcí a chceme jejich atmosféru dopřát našim zákazníkům nejen u televize,“ říká Lucie Kumstová, která má ve společnosti Tesco na starosti krátkodobé věrnostní programy.  Z bohaté nabídky si vybere nejen sportovní fanoušek. „Kromě tradičních míčů, batohů a cestovních tašek, se můžete těšit také na freestylový míč propojený s hodinkami, které vám počítají počet nožiček. Teenageři si určitě oblíbí stahovací sportovní vak.“ dodává Lucie Kumstová.Tesco

Sbíráním známek výrazně ušetříte

Staňte se fobalovým fanouškem s Panini sportovním vybavením. Stačí sbírat známky a získáte míče a batohy s 50% slevou.  Za každých sto korun nákupu dostanete 1 známku. Slevu získáte po nasbírání 10 známek. S Clubcard postačí známek jen 7. Známky budou vydávány až do konce šampionátu Euro 2016, tedy do 10. 7. 2016. Produkty Panini se slevou bude možné zakoupit do 26. 7. 2016 nebo do vyprodání zásob. Akce probíhá exkluzivně ve všech obchodech Tesco, s výjimkou čerpacích stanic. Více informaí na www.itesco.cz.

Euro 2016 se blíží

Jako správný fanoušek se jistě nemůžete šampionátu dočkat. Máme pro vás přehled, kdy se na fotbalovém hřišti objeví český tým.  Mistrovství Evropy ve fotbale bude zahájeno 10. června a potrvá do 10. července. První zápas nás čeká již 13. června od 15 hodin v Toulouse se Španělskem, následně se náš národní tým utká 17. června od 18 hodin v St. Etienne s Chorvatskem a 21. června změříme své síly s Tureckem, a to od 21 hodin v Lens.

Více informací na http://itesco.cz/

Reklama