Děkuji za první příspěvek, který nám poslal čtenář Pavel. A musím mu dít za pravdu, že fandění je nakažlivé a dokáže dát dohromady i úplně cizí lidi. Jste téhož názoru, milé ženy-in?

Dobrý den. Jmenuji se Pavel, a že bych žral nějak sportovní klání , to se fakt říct nedá. Ale ZOH, LOH, MS - to je jiná.. Vím, že to, že sedím u televize asi sportovce nepodpoří tak jako skandování u traťi, u ledu atd..Ale veřím, že tu obrovskou energii a podporu je cítít i na dálku. A pravda je, že sportovní klání, tedy respektive fandění, dokáže všechny tak nějak spojit - je to až euforické..

A fandění v hospůdce s partou přátel a hormadou cizích lidí, se kterýma je člověk tak říkajích na jedné lodi - to je k nezplacení :)

Na olympiádu budu koukat doma, v restauračním zařízení..sledovat výsledky ve zprávách, na internetu...Prostě chci být v obraze:)

Nevím, kolik kovů si naši dovezou domů, ale držím palce, ať jich je co nejvíc a ať není učas na ZOH 2014 vykoupená žádný vážnějším zraněním - ať už sportovním, a už vůbec ne nečím, co není vůbec fair play.

A tím nemám na mysli nesportovní jednání ostatních sportovců, ale teroristickou hrozbu, která je v souvislosti se ZOH nejednou spojována-bohužel..

Doufám, že na olympiádě potečou jen slzy dojetí, možná i vzteku že to nevyšlo.. Snad hrozba teroristů zůstane jen hrozbou a ze sportovního celosvětového setkání se nestane něco, co si ani nedovedu představit-raději..

Je nejvyšší čast začít trénovat hlasivky - takže Češiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,jedééééééééééééééééééééééééééééééééém! :) 1002

Milý Pavle, (když už jste se podepsal), díky za krásná slova a také pevně věřím, že zvítězí zdravý rozum před tupou nenávistí

Text nebyl redakčně upraven

Jak vnímáte olympiádu, milé ženy-in?

  • Budete fandit našim sportovcům?
  • Kterou sportovní disciplínu máte nejraději? Rozumíte jí, nebo se vám prostě jen líbí?
  • Sledujete sportovní přenosy? S kým se nejraději díváte?
  • Dokážete se odvázat a jste při fandění hlučná?
  • Nebo vás sport vůbec nezajímá a Olympiáda je vám ukradená. Ale co když baví sport vašeho partnera?
  • Jak se změní váš vztah během olympiády? Leze vám chlap na nervy, když vše podřizuje televizním přenosům?
  • Musela jste  si koupit druhou televizi, abyste nepřišla o své oblíbené pořady?
  • Napište nám na téma Olympiáda.

Na vaše příspěvky v podobě názorů, příběhů a rad se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Za svůj příspěvek získá jedna z vás tento dárek:

b

Reklama