Modelka Petra Faltýnová (30) se koncem srpna provdala za podnikatele Simona Štekla. Ve vztahu je šťastná, a tak není divu, že padla řeč i na společného potomka. Petra se mu v žádném případě nebrání, ale pokud bude dostávat zakázky, ráda by se ještě chvilku objevovala na mole.

Obvykle nechybí na žádné důležité módní přehlídce. Díky svému téměř dokonalému tělu dostává zakázky především od výrobců spodního prádla, což jí vyhovuje. Naposled předváděla pro značku La Marque.

„Už u přehlídky Top Secret jsem si říkala, že je moje poslední, a teď jsem tady a také říkám, že je moje poslední. Je pravda, že miminku se nebráníme, ale není to tak, že bychom se na to soustředili a počítali plodné a neplodné dny. Necháváme tomu prostě volný průběh a uvidíme. Záleží také na práci. Pokud budu dál dostávat zakázky na spodní prádlo, bude lepší, když ještě miminko počká,“ svěřila se modelka.

Na mole Petra předvádí většinou extravagantní modely. Jak se ale Korzu přiznala, doma je spíš konzervativnější.

„Mám ráda pohodlné spodní prádlo z příjemných materiálů. Ne moc přezdobené. Úplně jsem vysazená na to, když má prádlo nějaké detaily, které mi vadí. Z barev preferuji asi bílou, ale obvykle to mám rozdělené tak, že na večer si oblékám černou a přes den růžovou, bílou nebo žádnou,“ prozradila se smíchem Petra, která prý několikrát dostala prádlo i od manžela.

„Musím přiznat, že má výborný vkus. On miluje podvazky, takže jich mám doma celkem hodně. Já je mám také ráda, takže je unosím.“

Reklama