Dobrý den,

já zpívám velmi ráda, ale mám to doma zakázáno, prý z toho manžela bolí hlava :-).

Zato se alespoň dcerce odvděčím, ta mé písničky přímo zbožňuje.

Kdysi jsme chodívala s kamarádkou do lidové školy umění na zpěv a moc nás to tam bavilo. A s tou samou kamarádkou jsem byla i na 3 měsíce na služební cestě. A na pokoji jsme pořád zpívaly a zpívaly...

A občas jsme navštívily i dvě paní, naše spolupracovnice nad námi. Jedna z nich měla kytaru, a když jsme se sešli, teda to bylo rovnou na natočení CD :-)

Otec od mé kamarádky hraje už přes 20 let v jedné kapele a ona mi vyprávěla, že když si takhle v koupelně zpívala doma ve vaně, otec na ni z chodby zavolal: "O oktávu výš!"

Úplně ze všeho nejvíc mám ráda zpívání při kytaře, už od střední školy. Chodil tam s námi do třídy kluk, který zpíval tak úžasně jako Jarek Nohavica. Chodili jsme pravidelně každý pátek s tou samou partou do hospůdky a lidé nás rádi poslouchali.

Hezký den... a když už o zpěvu, tak ho začněte hezkou písničkou.

Lucie.


Lucie,
jestli kamarád zpíval nejen jako Jarek Nohavica, ale i jeho písničky, tak se nedivím vašim pravidelným návštěvám v hospůdce ;-).

Ženy-in, skládáte písničky? Pošlete nám svoje texty! Jaký koncert na vás zapůsobil, ať už v negativním, či pozitivním smyslu? Doporučte ž-in svoji oblíbenou hudbu: redakce@zena-in.cz

Reklama