Jennifer Pamplona

Devětadvacetiletá brazilská modelka, kterou na Instagramu sleduje více než milion lidí, se proslavila zejména svou touhou co nejvíce se podobat influencerce a hvězdě reality show Kim Kardashian. Posledních sedm let strávila na estetických klinikách, kde podstoupila desítky zákroků, které ji v přepočtu stály asi 14 milionů korun. Získala popularitu, po které tak toužila, vydělala si svým vzhledem peníze, ale teď je prý ten správný čas, aby našla samu sebe. Už prý nechce být stínem někoho jiného, ale člověkem, který vystupuje sám za sebe. Rozhodla se proto podstoupit další operace, aby se vzhledu signifikantního pro Kardashianky zbavila. Svou první plastickou operaci absolvovala jako sedmnáctiletá a během let se u ní vyvinula závislost na tomto typu chirurgie.

s1.jpg
Foto: Profimedia

Gabriela Jiráčková

Dvaadvacetiletá česká modelka se zřejmě vzhlédla v ikoně holčiček po celém světě – v panence Barbie. Gabriela Jiráčková si nechala zvětšit prsa a má za sebou řadu menších estetických zákroků. Jde například o zvětšení rtů nebo vylepšení kontur v obličeji. Za první českou Barbie ji sice označila média, ale ona se tomu nebrání a svým vzhledem skutečně slavnou panenku připomíná. Má větší prsa, blonďaté vlasy, je štíhlá a potrpí si na výrazný make-up. Náš rozhovor si s ní můžete přečíst ZDE.

s2.jpg
Foto: DAN MATERNA / MAFRA / Profimedia

Jessica Alves

Naproti tomu devětatřicetiletý Brazilec Rodrigo Alves zatoužil vypadat jako přítel Barbie panáček Ken. Proto už v devatenácti letech podstoupil svou první plastickou operaci a na těchto zákrocích si v podstatě postavil kariéru a také vybudoval závislost. V minulosti absolvoval například liposukci, nechal si do těla dát silikonové implantáty simulující svaly apod. Pravidelná návštěva solária či bělení zubů je u něj samozřejmostí. Před lety v rozhovoru pro magazín The Sun uvedl, že lidé by ho měli obdivovat, protože je velmi statečný a kvůli operacím prožil opravdu hodně bolesti. Tvrdil také, že je při pohledu do zrcadla velmi spokojený. Jenže tento pocit mu přeci jen dlouho nevydržel. V roce 2020 prozradil deníku The Mirror, že se vlastně necítí jako muž, ale jako žena a rozhodl se pro změnu pohlaví. Kolotoč plastických operací se tedy opět roztočil a nyní vystupuje jako Jessica Alves.

62fb8d634814dobrazek.png
Foto: Profimedia

Anthony Loffredo

Třiatřicetiletý Francouz se sice nechce převtělit v žádnou živoucí celebritu, ale svůj vzhled radikálně mění. Jeho cílem je vypadat jako černý mimozemšťan, což se mu podle našeho názoru daří. Tetování mu zakrývá celé tělo včetně očních bulev. Nechal si také odstranit uši, nos a rozdělit jazyk. A dokonce si nechal uříznout dva zdravé prsty, aby jeho ruka působila jako pařát. Uvedl, že si žije svůj sen, je hrdý na to, co dokázal a konečně může chodit se vztyčenou hlavou.

Herbert Chavez

Filipínec Herbet Chavez se už jako pětiletý chlapec zamiloval do komiksové postavy Supermana a jeho vášeň trvá dodnes. Nejenže sbírá nejrůznější předměty se supehrdinskou tématikou (v a roce 2013 byl díky tomu zapsán do Guinnessovy knihy rekordů), ale také prodělal přes desítku plastických operací. Mimo jiné si nechal upravit čelisti, nos a také vložit do těla implantáty.

62fb8d7587e4eobrazek.png
Foto: Profimedia

Leo Blanco

Imitátorů krále popu Michaela Jacksona je celá řada. U Lea Blanca ovšem nejde ani tak o obdiv jako spíše o posedlost. Nejenže má nastudovaný každý pohyb a gesto slavného zpěváka, ale také podstoupil několik plastických operací, aby se mu i fyzicky co nejvíce podobal. Výčet zahrnuje například úpravu uší, několik liposukcí a operací nosu. Chodí také na botox a kyselinu hyaluronovou, kterou si nechává vpravit do lícních kostí. Utracených peněz mu prý líto v žádném případě není, protože ho každý krok posouvá blíž k jeho idolu.


Zdroje: The Sun, Refresher, Lifee, The Mirror, Famous Birthdays, Epochaplus, Instagram

Čtěte také:

Reklama