Přeji pěkný den všem na Ženě-in

Moje dcera šla dnes už počtvrté poprvé do školy.
Dalo by se říct, že se z ní stává malá profesionálka, a proto jsem se rozhodla, že jí dám tu možnost, aby vám napsala, jak to vidí ona sama.

Dnes byla škola až 4.září,  proto to bylo to nejlepší. Vždy bývala 1.září a aspoň jsem si užila dalších pár dní prázdnin. Mám zpátky všechny kamarády. Doufám, že naše učitelka bude milejší a hodnější.

(... Krátký postřeh, ale aspoň nějaký:o)
a za drobné chyby se omlouvá, ještě to tak neovládá:o))

Já si vzpomínám, bylo to v šesté třídě při hodině fyziky, náš učitel byl nemocný, tak suploval učitel jiný. Toho ale neměl nikdo moc rád, protože na všechny jen křičel.
A jak byl tak zabrán do vysvětlování látky a jak u toho křičel, tak strašně prskal, na všechny a na všechno kolem. No a když stál přede mnou, tak jsem si nenápadně rukama přikryla obličej, teda já myslela, že je to nenápadně, učitel si to zřejmě nemyslel, tak mi takovou jednu vlepil po čuni, že jsem se jen tak tak udržela v lavici. Nikdo ani nemukl a od té doby si dávali všichni pozor.

A taky jednu poznámku, na kterou snad nezapomenu:

PŘES VEŠKERÉ NAPOMÍNÁNÍ NEUSTÁLE ŽVÝKÁ PŘI VYUČOVÁNÍ!

Jinak já nebyla moc nehodná, fakt ne, jen občas nešel udržet třeba takový záchvat smíchu!
To já a moje kamarádka spolužačka - Gábina, jsme ze začátku hodiny dostaly záchvat smíchu, nevím proč, ale smály jsme se obě tak, že jsme musely ze třídy. A až nás to prý přejde, máme se vrátit. Za pár minut jsme se vrátily, ale jakmile jsme usedly do lavice, začalo to nanovo... potřetí jsme se už radši nevracely a zůstaly na chodbě.
Jak učitel odcházel, jen kýval hlavou a naštěstí neřekl ani slovo.

... A v prváku při hodinách němčiny nám - holčičí třídě - učitel vykládal, jak se máme líbat ve vlaku s cizími chlápky a podobné zvrhlosti, naštěstí do druhého ročníku nepokračoval, jinak bychom se toho moc nenaučily.

Mojí dceři a ostatním dětem přeji jen hodné učitele a samé jedničky na vysvědčení,
u nás ty jedničky zkazila jedna dvojka, ale snad tento školní rok nebude!pěkný a slunný den
přeje renata.mi


Milá renato.mi,
Děkujeme za minipříspěvek od vaší dcery (předpokládám, že je na prvním snímku) a za ilustrační foto z vyučování.
A ať se jí ty samé jedničky podaří.

Reklama