Žhavá měděná, kombinovaná blond nebo výrazná kaštanová, vlasy jsou texturizované, kudrnaté nebo vyhlazené. Geometrické střihy dávají vyniknout sestříhaným liniím, plným ofinám, které zvýrazňují pohled očí, podstřihnutí vlasů na stranách zase zdůrazňuje objem vlasů. Tak to je nová kolekce Fabio Salsa, která skrze casual styl je opravdu šik, střihy a barvy podle nejnovější módy.

kolekce

(fotku zvětšíte kliknutím)

Hlavní highlight kolekce – mikádo ve stylu 60. let, ale v aktuálním moderním vzhledu, slaví návrat hustých a plných ofin stříhaných v úrovni kořene nosu. Na krku je podstřihnutí, tedy vespod kratší vlasy než ty, které je překrývají, což umožňuje znásobit objem a dodat střihu to správné nadzvednutí na krku. Tato technika střihu vytváří kontrast mezi retro stylem mikáda a mezi moderním pojetím mikáda, jak ho vidíme v nové kolekci Fabio Salsa, v pohybu a lehkosti. Střih je plný a rámuje obličej.

s

Kolekce Fabio Salsa Casual Spirit nabízí i druhou variantu mikáda, s rovně střiženým základem, sestříhanými prameny na stranách a se zanechanou dlouhou patkou, která je destrukturovaná pro odlečení a pohyb, který zajistí více variant úpravy účesu. Exkluzivní technika barvení „Sluneční balejáž“ okoření střih lehce světlejšími pramínky v polodélkách a koncích s natónováním v odstínu zlatá vanilka a měděná skořice. Úprava účesu je možná za pomoci kulmy a stylingové pěny-krému Fabio Salsa nebo do hladšího a lesklejšího vzhledu s vyhlazenými prameny a otočenými konci v přirozeném pohybu. 

dd

Dlouhé vlasy reprezentuje střih upravený do obdélníkového tvaru pro moderní divoký vzhled podpořený „nappy rock“ zvlněním, které známe z afro vlasů. Střih je lehce sestříhaný a v oválných liních pro lehkost a možnosti úpravy vlasů do různých stylů – do hladka nebo do volných vln a la 90. léta pomocí kulmy s velkým průměrem. Exkluzivní technika Fabio Salsa „Zářivá blond“ je ve zlatavém odstínu zvoleném k matnému odstínu pleti.

dk

Pánský střih kolekce Fabio Salsa zanechává vlasy delší, pryč jsou vystříhané partie a vrací se plnost na stranách i na krku. Prameny nahoře a v čele jsou dlouhé a prostříhané, aby měly pohyb a lehkost a šlo je směrovat a stylingem upravit do více verzí účesu – hladší se strukturou pramenů nebo zvlněný styl pomocí široké kulmy a la 90. léta.

verze

  • Umělecký ředitel: Fabien Provost
  • Účesy:  Fabien Provost, Alexandrine Piel
  • Barva: Olivier Fauchard
  • Make-up: Charlotte Willer
  • Styling: Chloé Dugast
  • Foto: Adel Awad
  • Koncept: Philippe Gras

Foto: Fabio Salsa

Reklama