Fa Men Black Sun přináší nové deodoranty a sprchové gely pro muže

Muži jsou v péči o sebe stále náročnější. I když jsou celý den v pohybu, chtějí se cítit skvěle a krásně vonět. Společnost Henkel proto představuje novou inspirativní řadu pánské kosmetiky od Fa. Deodoranty a sprchové gely Fa Men Black Sun nabízí jedinečnou vůni a svěžest pro dokonalý start do nového dne. Už od okamžiku, kdy se na obloze objeví první sluneční paprsky, nebudou muži schopni odolat touze je otevřít a vychutnat si povzbudivou dávku koření do jejich života.

Nová řada Fa Men Black Sun nabízí svěží moderní vůni s nádechem orientálního koření. Tvoří ji jedinečná kombinace výtažků z tropického dračího ovoce a červeného chilli. Žhavá vůně chilli rozhýbe i to nejospalejší ráno, zatímco esence z exotického dračího ovoce vnáší do směsi dráždivou svěží vůni, která přetrvá ještě dlouho po západu slunce.

Skvěle osvěžující dračí ovoce, oblíbené v celé Asii, je plodem kaktusu a obsahuje mnoho výživných minerálů i vody. Tyto šťavnaté plody, zvané též pitaya, jsou zároveň sladké i křupavé a jejich lákavá chuť připomíná spojení hrušky a kiwi.

fa

Nová řada Fa Men Black Sun nabízí tři různé druhy deodorantů, z nichž si může vybrat každý moderní muž: deodorant ve spreji, roll-on a tuhý deodorant. Všechny tři druhy deodorantů obsahují stejnou dráždivou pánskou vůni a také stejné špičkové složení značky Fa, které zaručuje dlouhodobou svěžest trvající po celých čtyřiadvacet hodin.

Novou řadu deodorantů doplňuje i nový sprchový gel Fa Men Black Sun, který je pro větší pohodlí možno použít jak na tělo, tak i na vlasy. Stačí vám jedna lahvička a můžete vyrazit!

Sprchový gel Fa Men Black Sun byl vytvořen pro muže, kteří při sprchování ze všeho nejvíce oceňují svěžest. Řada Fa Men Black Sun je určena moderním mužům a zaručeně vnese povzbudivou dávku koření do života každého z nich.

Portfolio Fa Men Black Sun:

  • Fa Men Black Sun sprchový gel, 250 ml - DMOC 59,90 Kč
  • Fa Men Black Sun deosprej, 150 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Fa Men Black Sun deostick, 50 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Fa Men Black Sun roll-on, 50 ml - DMOC 69,90 Kč

Nová řada pánské kosmetiky Fa Men Black Sun se na pultech obchodů objeví v únoru 2011. Produkty hledejte v elegantních a rafinovaných černých obalech s červenými uzávěry.

Reklama