„Je mi ctí, že mohu v concept store F.designers nabídnout zákazníkům tuto nádhernou letní kolekci, která kombinuje především italskou kůži a hebké vzdušné materiály, jako je třeba šifon. Máme přichystané dámské letní šaty, tuniky, kožené bundy i kabelky. Každá žena, která hledá originální módní kousek, si u nás určitě vybere,“ uvedla módní návrhářka Jenny Jeshko, která je zároveň majitelkou concept store F.designers s originální tvorbou českých a slovenských designérů.

Za kolekcí Michelangelo stojí český návrhář Michael Andreas, který pod stejnojmennou značkou tvoří již šest let. „Inspiraci jsem čerpal v italské módě, trendech a bohémském jižanském stylu. Pracuji totiž s italskými kůžemi. V kolekci jsem použil vzory zámeckého stylu, který k této zemi a středomoří patří. Stejně tak i barvy, které jsem zvolil. Šedivá představuje stín památek a staveb a oranžová vystihuje život,“ prozradil návrhář, který při své tvorbě dbá na vysokou kvalitu použitých látek, kůží i preciznost zpracování do nejmenších detailů. Z jeho dílny pocházejí pouze originály v jediném provedení.

Kromě oblečení se můžete těšit i na ručně vyráběné luxusní kabelky, na které se Michael Andreas specializuje. Kromě kůže na ně tentokrát použil i přírodní bambus, jehož zpracování je mnohem náročnější než běžná práce s kůží. „Obdivuji práci šikovných návrhářů, kteří se snaží vyrobit a vytvořit vše na jednom místě, v Čechách nebo na Slovensku, a naplnit tak motto SLOW FASHION. Pomalá móda klade důraz na řemeslnou dovednost, kvalitu a tradici. Je protipólem všech obřích řetězců s módou, přitom u nás za rozumnou cenu získáte opravdu kvalitní a unikátní kousek, který bude ozdobou vašeho šatníku,“ popsala hlavní myšlenku concept storu F.designers Jenny Jeshko, která je sama úspěšnou návrhářkou. Její tvorbu charakterizují originální výšivky a elegance s prvky baroka i punku.

V F.designers najdete originální oblečení také například od Denisy Dovalové, Dominiky Býmové, Pavla Berkyho, Romana Humlíčka, Tamary Bodnárové, Miroslava Bárty, Jany Jurčenko nebo Martina Havla. Nabídka je opravdu pestrá a obléknout se zde za asistence šikovných stylistů můžete opravdu od hlavy až k patě. Originálně, vtipně i elegantně. Do práce i na večírek.

Zdroj: F.designers: Store & Atelier

Reklama