5b680979c9f18image.jpg
Eye Tissue Masks, to jsou dvě nové oční masky od Garnier, které jsou plné osvěžující hydratace a přírodních šťáv. V několika minutách pomohou odstranit stopy i po těch nejnáročnějších dnech a nocích a vrátit očím neodolatelně svěží vzhled. K dostání jsou ve dvou variantách: povzbuzující oční maska s pomerančovou šťávou a vyhlazující oční maska s kokosovou vodou. Obě navíc obsahují kyselinu hyaluronovou, která zanechává oční okolí hydratované a vyživené.

Jejich použití je snadné – můžete je použít kdekoliv a stačí vám pouze několik minut vašeho času. Vyzkoušejte nové oční masky od Garnier, které jsou pro letní období jako stvořené.

5b6809107edc6image.jpgPovzbuzující oční maska

Oranžová chladivá maska se skládá ze dvou textilních proužků, obohacených o šťávu z pomerančů a kyselinu hyaluronovou. Během čtvrt hodiny s přehledem zchladí nateklé oční okolí a pomůže redukovat tmavé kruhy.5b68093ca2622image.jpg

„Nejenže intenzivně hydratuje, ale také viditelně redukuje váčky a tmavé kruhy pod očima*.“

Vyhlazující oční maska

Modrá chladivá maska ve svém složení obsahuje kokosovou vodou a kyselinou hyaluronovou, díky nimž pomůže zklidnit oční okolí, zatočit s kruhy pod očima a eliminovat první jemné vrásky, a to vše již během 15 minut.„Tato maska intenzivně hydratuje oční okolí a vyhlazuje jemné vrásky*. Navíc pomáhá redukovat viditelnost váčků a kruhů pod očima.“

*Na základě vlastního hodnocení: na 102 ženách po jednom použití.

JAK NA POUŽITÍ?

1. Masku aplikujte vždy na vyčištěnou pleť.
5b6809aee40beimage.jpg2.Odstraňte ochranný film, umístěte a uhlaďte.
3. Nechte působit po dobu 15 minut.
4.
Po uplynutí určené doby masku odstraňte a nevstřebanou tekutinu jemně prsty vmasírujte do pokožky nebo setřete ubrouskem.

Pro ještě lepší chladivý efekt dejte masky na noc do lednice. Ráno pak zažije Vaše oční okolí opravdové blaho.

Datum uvedení: srpen 2018
Doporučená prodejní cena Eye Tissue mask: 59,90 Kč/ 2,49 €*


* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.