Right Guard Xtreme Sports s 72hodinovou ochranou proti pocení a nepříjemnému tělesnému pachu

guard

Z fotbalového hřiště do basketbalové haly a z posilovny na běžeckou trať. Muži se ve sportu zkrátka vyžívají. Při extrémních sportovních výkonech může ovšem mužské tělo za hodinu vyloučit až dva litry potu, a způsobit tak nepříjemnosti v podobě vlhkého podpaží a tělesného pachu. Nejúspěšnější značka pánské kosmetiky Right Guard od firmy Henkel ČR proto vyvinula zbrusu novou řadu vysoce účinných antiperspirantů pro aktivní muže Right Guard Xtreme Sports s 72hodinovou ochranou proti pocení a nepříjemnému tělesnému pachu.

Nová řada Right Guard Xtreme Sports chrání proti tělesnému pachu až 72 hodin a reguluje nadměrné pocení i během extrémních sportovních aktivit. Jedinečné složení těchto produktů zabraňuje pocení a zápachu v podpaží, takže se mohou aktivní muži plně soustředit pouze na své sportovní výkony.

Antiperspiranty Right Guard Xtreme Sports dodají mužům energii díky své svěží, přirozené a povzbuzující vůni. K dostání jsou ve třech různých formách - jako deosprej, roll-on nebo deostick. Každý si tak může vybrat podle svých potřeb.

Součástí nové řady Right Guard Xtreme Sports je také nový vysoce účinný sprchový gel. Jeho složení obsahuje aktivní látky, které ničí bakterie způsobující tělesný pach. Sprchový gel Right Guard Xtreme Sports se snadno používá jak na tělo, tak na vlasy. Je skvělým řešením pro muže, kteří rádi zůstávají svěží na hřišti i mimo něj. Po každém sprchování si pokožka navíc uchová dlouhotrvající svěžest, jež umožňuje podávat výkony i při narůstajícím stresu při každém sportu.

Nová řada Right Guard Xtreme Sports je poslední inovací značky Right Guard, která se na pultech obchodů objevila letos v červenci. Deodoranty a sprchové gely Right Guard Xtreme Sports dodají všem milovníkům sportu svěžest a sebevědomí potřebné k dosahování osobních rekordů jak na hřišti, tak mimo něj.

guard

Portfolio Right Guard Xtreme Sports:

  • Right Guard Xtreme Sports Antiperspirant, 150 ml
  • Right Guard Xtreme Sports Kuličkový antiperspirant, 50 ml
  • Right Guard Xtreme Sports Tuhý antiperspirant, 50 ml
  • Right Guard Xtreme Sports Sprchový gel, 400 ml

Doporučená maloobchodní cena všech novinek značky Right Guard je 79,90 Kč.

Reklama