Dánská modelka Mathilde Gohler na charitativní akci Eltona Johna vyrazila poprvé. Ostudu si však rozhodně neudělala. Přišla ve stříbrných šatech s peříčky. Doplnila je jednoduchými šedými botami s pásky a slabým náramkem. Její outfit působil velmi jemně a étericky.

profimedia-0460645363.jpgNa charitativní akci Elton John AIDS Foundation, kterou založil hudebník Elton John v roce 1992 na podporu inovativní prevence HIV, dorazila také supermodelka Victoria Silvstedt. Ta vsadila na letošní trend neonových barech a oblékla svítivě žluté šaty s nebezpečně vysokým rozparkem. Rozparek je za nás až moc široký a na nesprávném místě a šaty působí dost lacině. Kladně však hodnotíme velmi pěkné boty se zajímavým zdobením kolem kotníků.

profimedia-0460658599.jpgDorazila také britská herečka Joan Collins, která je u nás známá především ze seriálu Dynastie. Ve svých 86 letech oblékla velmi odvážný a extravagantní outfit. Kalhoty v tělové barvě s peříčky na první pohled působí, jakoby byly průhledné. K nim Joan zvolila modrou blůzu s odhalenými rameny. Přesto, že jí táhne na 90, má stále perfektní postavu a vypadá velmi dobře i v obličeji. Ovšem pro dámu v tomto věku bychom volily spíše konzervativnější outfit, v kterém bude vypadat jako dáma, nikoliv jako hippie. Korále, které herečka k outfitu sladila, bychom viděly spíše jako vhodný doplněk k plážovému oblečku.

profimedia-0460645457.jpgNaopak ukrajinská modelka Viktoriya Sasonkina zvolila krásné éterické šaty v barvách slunce. Se vzorem květin působil její outfit velmi svěže a letně. K šatům pak zvolila jednoduché páskové lodičky v tělové barvě a decentní šperky. Za nás rozhodně jeden z nejlepších outfitů tohoto večera.
profimedia-0460639755.jpg

Asi nejodvážnější outfit na akci Eltona Johna zvolila modelka Lara Leito. Modré šaty s černou krajkou z designerského domu Hily a Kristiana Aadnevikových přimonínaly spíše noční košilku, a hodně krátkou, než šaty na prestižní akci. Šaty bychom volily alespoň o něco delší, i kdyby ve stejném provedení. Chválíme však pěkné boty, které hezky ladí se stříbrným psaníčkem.

profimedia-0460640000.jpg

Foto: Profimedia
 
 

Reklama