Dnešní složitá doba nám dává zabrat. Volá po zpracování vnitřních otázek a témat, které jsme nechali bez odpovědi. Volá po vyčištění starých traumat a opuštění toho, co již v našich životech nemá opodstatnění. Nemusíme vléci svá závaží po celý život. Je možné je odložit, poděkovat a jít dál. K tomuto poznání nám může pomoci terapeut, jóga, meditace, zdraví životní styl, blízký přítel a v neposlední řadě příroda.

Co může být tou pomocí v případě strachu, úzkosti, neschopnosti se ponořit do spánku a uvolnit se? Bylinek, které mohou nabídnout svou sílu a pomoc je celá řada.

Ale jedna je silná a něžná zároveň. A znáte ji. Levandule. Už jen samotný pohled na krásnou rostlinu s typickou fialkovou barvou a nezaměnitelnou vůní uvolňuje. Cítíte to? Snítka položená vedle polštáře nás snadno doprovodí do snů, kam strach, stres, úzkost a shon mají vstup zákázán.

A když se spojí příroda a s moderní technologií, výsledný efekt je tu. Lék Lavekan, který obsahuje levandulový extrakt, je jediný registrovaný rostlinný lék na úzkost (anxiolytikum) u nás.

„Extrakt z levandule je vhodným lékem na zvládání méně závažných úzkostných neuróz. Ty se mohou projevit mimo jiné psychosomaticky, například zažívacími potížemi, nevolnostmi, nespavostí či různými bolestmi bez objektivního nálezu při vyšetření,“ podotýká lékárnice PharmDr. MVDr. Vilma Vranová. Lék se dá koupit bez lékařského receptu, není návykový a rychle působí. Stačí jedna tobolka denně, ideálně večer před spaním.

Nepodceňujte špatný spánek, nechuť k činnostem, které jste měli vždy rádi, obavu ze zítřka a budoucnosti. Jednejte, dokud je čas. Vždy existuje nějaké řešení, jak úzkost a strach odkázat do patřičných mezí a dát svému životu více klidu. Vždy je něco, co vám pomůže získat rovnováhu a vykročit jiným směrem. Svobodně se nadechnout… a získat zpět důvěru, že je vše tak, jak má být. A pomocníkem na této cestě může být právě Lavekan. Vaše bezpečná cesta z úzkosti.
Lavekan 80 mg měkké tobolky je léčivý přípravek s obsahem levandulové silice k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Více na LAVEKAN.CZ

Reklama