Co si jednou dopřát EXTRA start do nového dne? Příjemné probuzení, vynikající snídaně a úsměv v zrcadle. Právě takový EXTRA zážitek vám přináší nové cereální sušenky BeBe Dobré ráno Extracereální. Sušenky obsahují 40 % celozrnných cereálií a třtinový cukr, díky kterému jsou příjemně křupavé a navíc chutné. BeBe Dobré ráno Extracereálni jsou také zdrojem vlákniny, vitamínů B1, B3 a E a minerálů, hořčíku a železa. V rámci vyvážené snídaně vám nové BeBe Dobré ráno Extracereální dodají energii na celé dopoledne. Vyzkoušejte i vy jak chutná extra dobré ráno.

Snídaňové rituály vypadají v každé rodině jinak a mohou se přenášet z generace na generaci. Pro někoho se snídaně neobejde bez ranních novin či šálku dobré kávy, jiný si zase nedovede představit ráno bez veselého povídání dětí, které se chystají na cestu do školy. Ať tak, či tak, všechny nás spojuje snaha začít den příjemně, vydatně se nasnídat a dopřát si hned po ránu porci něčeho zdravého a chutného. Na vstup do nového dne má vliv kromě způsobu, jakým snídáme, i samotné složení snídaně.

Rodina Aleše Valenty snídá BeBe

bebeV rodině Aleše Valenty, jeho manželky Elen Černé a dětí Denise s Aminkou, mají své oblíbené sušenky. Elen Černá nám prozradila, které že sušenky u nich doma vedou: „BeBe Dobré ráno jsou naše „rodinné“ sušenky. Každý máme tu svou. Na jogurtové trpím já, Denis má rád zelené oříškové BeBe, kakaové patří zase do chuťového repertoáru Aleše a Aminky. Pro mě, jako pro maminku zaměřenou na zdravý životní styl, jsou BeBe Dobré ráno asi jedinou sušenkou, při jejímž servírování nemám výčitky. I když mají v názvu „dobré ráno“, my je často využíváme jako zdroj energie i při našich celodenních výletech.“

Jak vypadá správná snídaně?

Naše snídaně, aby byla opravdu vyvážená, má pokrývat denní příjem energie v rozmezí 20 - 25 % a obsahovat tyto složky:

  • obiloviny - zdroj sacharidů, které dodávají energii a nerozpustnou vlákninu
  • ovoce nebo zeleninu - zdroj vitaminů, minerálních látek a vlákniny
  • mléčný výrobek - zdroj bílkovin a vápníku
  • dostatek tekutin - důležitých pro hydrataci organismu

Mezi zástupce obilovin, které fungují mimo jiné jako zdroj energie, patří i nové sušenky BeBe Dobré ráno Extracereální. Sušenky se skládají ze tří druhů cereálií a obsahují dokonce 40 % cereálií celozrnných. Celozrnná mouka vzniká rozemletím celého obilného zrna, proto mají sušenky BeBe Dobré ráno vyšší obsah vlákniny než např. pečivo z bílé upravované mouky. Jednou z výhod sušenek BeBe Dobré ráno Extracereální vyrobených z celozrnné mouky je i to, že mají nižší glykemický index. Díky unikátní receptuře a způsobu pečení se z nich sacharidy uvolňují postupně v průběhu 4 hodin. V rámci vyvážené stravy vám tak sušenky BeBe Dobré ráno dodají energii na celé dopoledne.

bebeJedinečnou přísadu sušenek tvoří třtinový cukr. Díky kombinaci 40% celozrnných cereálií a třtinového cukru mají sušenky BeBe Dobré ráno Extracereální unikátní křupavou strukturu a výjimečnou chuť. Třtinový cukr, který je použitý v sušence BeBe Dobré ráno, na rozdíl od bílého cukru neprochází procesem chemické rafinace a bělení, ale vzniká přirozenou krystalizací třtinové šťávy.

Dalšími tipy na extra start do nového dne vás určitě obohatí i internetová stránka www.hnutizadobrousnidani.cz a www.gda.cz.

Reklama