Není mnoho mužů, kteří by bez skrupulí hlásili do světa, že mají zřejmě nejmenší přirození na světě. Latinskoamerický zpěvák srdceryvných balad Enrique Iglesias (32) se však za svůj handicap nestydí a ještě na něm vydělá slušnou sumu, čítající v přepočtu na koruny přes dva miliony.

Společnost LifeStyle, která se zabývá výrobou kondomů, vyslyšela Iglesiasovo přání a vyrobila novou řadu extra malých prezervativů, kterou má zpěvák propagovat.
Ačkoli je z lukrativní nabídky potěšen, mnohem raději by přece jen byl, kdyby ho příroda obdařila větším přirozením.
„Okamžitě bych svůj penis vyměnil za větší, kdyby by to bylo možné," tvrdí Enrique. A to nejen proto, že nikdy nemůžu sehnat extra malou velikost kondomů, které potřebuji. Ještě že mi a mně podobným vyšla vstříc společnost LifeStyle," snaží se zpěvák, seč může, aby si kulatou částku zasloužil. Jak se na tyto synovy aktivity dívá jeho ještě slavnější otec Julio, který si jako správný horkokrevný Španěl svou mužnost naopak vždy pochvaloval, není známo.
 
zdroj: Korzo
 
Zklamal vás fakt, že lamač dívčích srdcí má malý penis? Myslíte si, že na velikosti záleží? Nebo se dá zahrát velké divadlo i s malým kašpárkem? Jaká velikost penisu vyhovuje vám?
 
soutěž - druhá odmocnina z předešlého výsledku
Reklama