Přesně před týdnem jste si mohli přečíst článek Můj přítel má barvu čokolády, je to divné? Na pár otázek odpovídala Aneta, žena, která žije s exotickým mužem. Dnes se i nadále budeme zabývat tímto tématem jen s tím rozdílem, že jsem vyzpovídala jejího přítele, Prince.

Prince Vidianand Allum, jak zní jeho celé jméno, pochází z ostrova Mauricius a žije v naší zemi pět let. Se svou přítelkyní Anetou jsou spolu čtyři roky a před dvěma lety se zasnoubili. Žijí ve společné domácnosti ještě se třemi čivavami. Zastihnout Prince bylo náročné, jelikož se svou přítelkyní vlastní indický ayurveda salon Prince of Wellness, kde je zároveň vyhledávaným fyzioterapeutem. O jeho schopnostech se budeme jistě bavit někdy příště, ale pojďme nyní na otázky, které jsem mu položila, a na jeho stručné a jasné odpovědi, ale i tak jsem velmi ráda, že si na mě našel alespoň chvilku času!

foto 1

Princi, jak se ti líbí české ženy? Říká se, že máme ty nejhezčí, souhlasíš?
Jasně že souhlasím, bez pochyby jsou české ženy fyzicky velmi krásné, ale pro mě jsou nejhezčí ženy, které mají harmonii mezi tělem, myslí a duchem.

Co se ti naopak na našich holkách nelíbí?
Jediná věc, kterou na to můžu říci, je, že se mi nelíbí, když je žena arogantní ke své kráse.

Co tě zaujalo na tvé partnerce, přece jen se liší barvou pleti, nebyl to zpočátku pro tebe problém?
Abych mohl svou partnerku popsat, na to mi pouze slova nestačí, je to srdeční záležitost, kterou jen mé srdce dokáže pochopit. Má přítelkyně je také můj nejlepší přítel, partner a průvodce v mých životních cestách. A o barvě pleti, ano, já mám čokoládovou barvu, ale miluju bílou barvu pleti, je to pro mě plus a cítím se pyšný, že mám přítelkyní s bílou barvou pleti! Není to problém, a ani nikdy nebude. :-)

foto 2

Jak vnímáš u žen jejich povahu? A celkově: Jsou české ženy jiné než u vás na Mauriciu?
Mauricius je Mauricius a Čechy jsou Čechy, není zde nic na porovnání, protože když budeme jen porovnávat, ztratíme okamžiky, které bychom mohli ocenit. Nemůžeme porovnávat zlato a diamanty, záleží jen na tom, co vaše oči hledají, to je to samé se mnou. Jsem v České republice, takže oceňuji krásy přírody tady a neporovnávám to s ničím. Když budete soudit ženy, tak nebudeme mít čas na to je milovat.

Co říkali tvoji rodiče na tvou přítelkyni?
Rodiče opravdu neměli žádný problém s mou přítelkyní, jsou velice šťastní i za mě, že mám úžasnou a velice talentovanou přítelkyni. Aneta mě bere takového, jaký jsem, což je mi velice drahé, že jsem součástí jejího života a její rodiny také.

foto 3

Jak se vůbec žije chlapci z exotické země u nás? Vnímáš třeba velkou rozdílnost kultur?
Hahaha. :-) „Šťastně v míru a harmonii“, neznám žádného člověka z Mauricia, kromě mě, který žije v České republice, a kulturu tady vždy respektuji a užívám si ji.

Jsi pro české ženy něco takového jiného, nepoznaného a lákavého; vnímáš třeba, že s tebou více flirtují?
Mohu říci, že v Praze ne, protože je zde mnoho turistů s černou pletí a lidé je mohou vidět kdekoliv, ale když jedu mimo Prahu, tak dívky velice přitahuji. V krátkosti, jsem Prince, který se cítí být králem mimo Prahu. :-)

Co je pro tebe u ženy to nejdůležitější?
Jednoduchost…

Text byl přeložen z anglického jazyka

Čtěte také:

Reklama