Česká jednička na poli pronájmů lodí ZINDULKA nabízí dovolenou v pětadvaceti destinacích po celém světě, kde lze využít přes 1300 volných lodí. Můžete si vybrat mezi různými druhy jachet včetně katamaránů. Pobyt na lodi si lze zakoupit buď s kapitánem, nebo pokud je mezi vámi zkušený jachtař, tak můžete vyrazit sami.

Z čeho vybírat? Míst je opravdu hodně. „Nejoblíbenější exotickou destinací je jednoznačně Karibik. Ostrovů je v něm plno, karibské pláže jsou magické a na plavbu Karibikem dlouho nezapomenete. Latinská Amerika a Brazílie je vhodná spíš pro zkušené samotáře – nikde jinde nepotkáte tak málo lodí, přitom je to tropický ráj, který splní všechny vaše sny,“ prozrazuje zkušený jachtař Jiří Zindulka, zakladatel a spoluvlastník společnosti ZINDULKA.

Populární je v této oblasti také ostrov svobody Kuba, kde se můžete vrátit v čase, projet se starými americkými vozy a odpočinout si od konzumu. A k tomu vychutnat dobré doutníky a rum, klasické ikony Karibiku.

Také Indický oceán má své vzácné perly: Maledivy a Seychely. Z jachtařského hlediska vyžadují už poměrně dost zkušeností, ale odmění je pohádkovými zážitky. Thajsko a Malajsie jsou si svým jachtařským charakterem velmi podobné. Jde o dobře dostupné destinace, plout zde můžete celoročně, a teplé moře přímo zve k potápění.

Pochybujete o tom, že kouzlo exotiky můžete zažít i v Atlantiku? Takové sopečné Kapverdy přímo sálají africkou divokostí. A Kanárské ostrovy sice znají všichni... jenže plout kolem nich na jachtě je něco úplně jiného.

Nakonec to nejlepší – aspoň podle Jiřího Zindulky: Francouzská Polynésie a Tonga jsou krásnější, než si umíte představit. Pokud budete muset jejich laguny a atoly někdy opustit, budete se chtít vracet znovu a znovu. Udělejte si druhé léto se ZINDULKOU.

Více na www.zindulka.cz

Reklama