Zimní dovolená v teplých a exotických krajích je doslova hitem letošní zimy. Proč se omezovat na koupání v moři pouze v létě? Dnešní možnosti jsou nevídané! Díky cestovním kancelářím se dnes můžete rozhodnout, večer sbalit kufry a ráno odletět třeba do žhavé Afriky.

Pokud jste milovníky sluníčka a tepla, je dovolená v době, kdy u nás mrzne, až praští dokonalým relaxem! V exotických oblastech je nejen příjemné teplo, ale také příjemně teplé moře.

Na dovolenou se většinou jen tak nezapomíná, místní kultura i zvyky jsou pro nás Evropany nevšední. Pokud se do takových končin světa vydáte, jistě budete chtít poznat i místní kuchyni se všemi specialitami. Ty přece rozhodně nelze vynechat! Tradiční pokrmy v podobě mořských ryb, speciálně upraveného masa, moučníky a exotické nápoje z mixovaného ovoce... to je labužnický ráj!

Jen si občas musíte dát pozor na to, že náš trávicí systém nebývá nastaven na odlišné složky stravy v podobě olejů, ovoce, koření, které místní lidé běžně používají. I pálivé papričky občas dají našemu tělu pěkně zabrat. Reakcí na tyto nezvyklé pokrmy může být velmi rychlý průjem. Ten může Vaši dovolenou najednou posunout z pláže rovnou blízko toalety.

imodium

Jak průjem na cestách léčit? K léčbě průjmu jsou určeny léčivé přípravky Imodium® a Imodium® Plus! Neměly by chybět v žádné lékárničce.

Imodium® je k dostání ve dvou variantách - Imodium®, tvrdé tobolky a Imodium® Plus, žvýkací tablety.
Imodium® Plus léčí průjem jakéhokoliv původu, např. způsobený viry, bakteriemi, při střevní chřipce, dietní chybou, stresový průjem. Rychle tak vrátí Vašemu tělu harmonii.
Imodium® Plus tlumí navíc i nepříjemné doprovodné příznaky, jako jsou nadýmání, plynatost a křeče.

Imodium® Plus = rychlá a účinná léčba průjmu jakéhokoliv původu často již po 1. dávce

Léčivé přípravky Imodium® a Imodium® Plus jsou dostupné bez lékařského předpisu. Aby Vám co nejvíce prospěly, užívejte je pečlivě podle návodu.

Pokud by problémy neustávaly do dvou dnů, vyhledejte neprodleně lékaře.

Více informací naleznete na TĚCHTO stránkách.

Reklama na lék. Imodium®, tvrdé tobolky, obsahuje loperamid hydrochlorid. Imodium® PLUS, žvýkací tablety. Perorální podání. Před použitím si pečlivě pročtěte příbalovou informaci.
McNeil Products Ltd., Místní zástupce: Johnson & Johnson, s.r.o., Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5,
tel.: +420 227 012 111

EM_201012054

Reklama