Extra účinná vyživující receptura s bambuckým máslem a arganovým olejem zamezuje třepení vlasů a účinně pečuje o dlouhé vlasy.

Krásné dlouhé vlasy jsou ozdobou každé ženy. Pečovat o ně musí každá z nás. To vědí i hollywoodské filmové hvězdy, modelky a slavné osobnosti. Aby si mohly dovolit vstoupit na pověstný červený koberec, musí si udržet své vlasy nádherné a lesklé. A to není tak snadné. Bez správné péče dlouhé vlasy vypadají mdle a křehce a jejich konečky se začnou třepit. Vlasoví specialisté od Schwarzkopf & Henkel proto vyvinuli zcela novou řadu přípravků určenou speciálně pro dlouhé vlasy - Gliss Kur Oil Nutritive. Extra účinná vyživující receptura s bambuckým máslem a arganovým olejem zamezuje třepení vlasů a účinně pečuje o dlouhé vlasy. S intenzivní péčí Gliss Kur Oil Nutritive nyní dopřejete vašim dlouhým vlasům tu pravou péči, kterou potřebují pro obnovu svého lesku a pružnosti. Díky dokonalému vzhledu svých dlouhých vlasů získáte neodolatelný šarm!

Nová řada Gliss Kur Oil Nutritive s výživnými oleji

Dlouhé vlasy bývají oslabené česáním, fénováním a dalšími úpravami. Řada Gliss Kur Oil Nutritive je proto vyvinuta speciálně pro dlouhé a roztřepené vlasy. Naprostou novinkou je intenzivně vyživující Regenerační máslová maska Gliss Kur, která svou ultra bohatou máslovou konzistencí připomíná opravdové máslo. Při nanášení do vlasů se lehce rozplývá v ruce, roztává na vlasech a ponechává strukturu vlasů vyživenou na 100 % hluboko a intenzivně. Její účinky jsou ohromující. Poškozené vlasy spolehlivě zregeneruje a oživuje od kořínků ke konečkům.

 

Přípravky nové řady Gliss Kur Oil Nutritive obsahují směs vzácných přísad. Arganový olej a bambucké máslo (máslo Karité) tvoří jedinečnou kombinaci přírodních ingrediencí, díky které přípravky nádherně vlasy vyživí a regenerují. Zároveň vrací dlouhým vlasům přirozený lesk a pružnost a zaručují až o 98 % méně roztřepených konečků a až o 85 % vyšší hladkost.

 

Zaujaly vás vzácné ingredience, které  výrobky řady Gliss Kur Oil Nutritive obsahují?

Arganový olej se získává z ořechů arganovníku (Argania spinosa), který roste pouze v jihozápadní části Maroka na ploše 700 až 800 tisíc hektarů. Po celá staletí zde berberské ženy ručně vyráběly výživný arganový olej pro tradiční marockou medicínu a pro vlastní spotřebu. Dnes se lidé stále více zajímají o kosmetické a léčivé vlastnosti arganového oleje, který obsahuje vysoký podíl vitamínu E obnovujícího mladistvý vzhled a vitalitu vlasů.

 

Bambucké máslo  se vyrábí z ořechů máslovníku (stromu Karité), který roste ve vyprahlých savanách na území 17 afrických států. Máslovník plodí velké množství ořechů se zelenou, sladkou a dužnatou dužinou s téměř čtyřikrát vyšším obsahem kyseliny askorbové (vitamínu C), než jaký se nachází v pomeranči. Plody rovněž obsahují železo, vitamín B, bílkoviny a vápník. Ořechy máslovníku se nejprve předvaří, poté 3 až 5 dnů suší na slunci a nakonec se upečou. Jádro se pak roztluče a rozmačká, aby se odstranila slupka. Ruční drcení ořechů máslovníku zajistí nejlepší terapeutickou kvalitu bambuckého másla, které se dnes používá ve vlasové kosmetice k hlubokému vyživování a regeneraci poškozených vlasů a jako ochrana proti slunci.

 

Řada Gliss Kur Oil Nutritive obsahuje tyto přípravky:

Regenerační šampon Gliss Kur Oil Nutritive

Je vhodný pro delší vlasy se sklonem k třepení. Regeneruje vlas zevnitř a současně posiluje jeho povrch. Už po první aplikaci je zřejmé, že je účinný v boji proti lámání vašich vlasů. Současně omezuje i jejich třepení. Vaše vlasy získají nový intenzivní lesk a ochranu od kořínků až ke konečkům (250 ml, 75Kč).

Regenerační balzám Gliss Kur Oil Nutritive (oplachový)

Dodává hedvábný lesk a obnovuje odolnost delších vlasů s tendencí k třepení. Vlasy se mnohem lépe pročesávají a jsou chráněny proti lámání a třepení (200ml, 75 Kč).

 

Regenerační Express  balzám Gliss Kur Oil Nutritive (bezoplachový)

Vyhlazuje povrch delších vlasů se sklonem k třepení a omezuje lámavost a třepení až o 95 % hned po prvním použití. Vlasy získají ihned větší ohebnost a intenzivní lesk a mnohem snadněji se rozčesávají (200ml,  115 Kč).

 

Kúra na roztřepené konečky Gliss Kur Oil Nutritive (bezoplachová)

Vysoce účinné složení proti třepení vlasů narovnává a regeneruje roztřepené konečky a snižuje další třepení vlasů až o 100 %. Pro trvalé zacelení roztřepených konečků vlasů (50ml, 125Kč).

 

Regenerační máslová maska Gliss Kur Oil Nutritive (oplachová)

Tento zcela nový výrobek má speciální bohatou a jemně se rozplývající konzistenci, která vlasům přináší intenzivní péči zasahující do hloubky vlasu. Struktura vlasu je vyživována zevnitř, čímž se vlas zesiluje a zjemňuje v celé své délce. Jeho třepivost se snižuje až o 95 % a vlasy se o 85 % lépe rozčesávají. Nový regenerační krém Gliss Kur se nanáší na vlhké nebo ručníkem vysušené vlasy a poté se opláchne (200ml, 145 Kč).