Pro všechny nadšené kuchaře a kuchařky, kteří rádi zkoušejí nové recepty, má řetězec Albert nově pohodlné řešení. Čerstvé balíčky pro snadnou přípravu autentických jídel obsahují vše, co budete potřebovat pro 4-6 porcí. Kouzlo spočívá v tom, že množství surovin je v balíčku pečlivě nachystáno tak, aby po vaření nezůstaly žádné nevyužité potraviny. Podle receptu, který je uveden na obalu stačí přidat pouze pár surovin - typicky maso, olej či trochu soli. Vybírat můžete ze sortimentu pěti autentických jídel, jako jsou italské lasagne, indické curry, marocký kuskus a dva druhy neotřelých zeleninových polévek. Najdete je exkluzivně v obchodech Albert v oddělení čerstvé zeleniny.

lasagneSměs na přípravu ITALSKÝCH LASAGNÍ (1200g)

Exkluzivně v prodejnách Albert

lasagneBěžná cena 119 Kč

Pro milovníky italské kuchyně je připraven jeden z nejoblíbenějších pokrmů – lasagne. V balíčku najdete kromě typických těstovin také veškerou potřebnou zeleninu, kořenící omáčku a svazek čerstvých bylinek. Tahle italská dobrota nadchne a zasytí celou rodinu.

 

albertSměs na přípravu INDICKÉHO CURRY MADRAS (950g)

Exkluzivně v prodejnách Albert

Běžná cena 119 Kč

albertPravé indické kari obsahuje velkou spoustu čerstvé zeleniny a směs orientálního koření, které pokrmu dodá autentickou chuť. Kromě toho obsahuje balíček i přesně odměřené množství kokosového mléka. Do pokrmu lze přidat také kuřecí maso, výborně však chutná také na vegetariánský způsob jen tak s rýží.

 

albertSměs na přípravu MAROCKÉHO KUSKUSU (1100g)

Exkluzivně v prodejnách Albert

Běžná cena 119 Kč

albertV balíčku směsi na přípravu marockého kuskusu jsou přichystány čerstvé suroviny, jako například lilek, cuketa či paprika, a kuskus v přesném množství, které je na vaření potřeba. Přidat stačí pouze čerstvé mleté hovězí maso, sůl a pepř.

 

albertSměs na přípravu DÝŇOVÉ POLÉVKY (1150g)

Exkluzivně v prodejnách Albert

Běžná cena: 89 Kč

albertPraktický balíček obsahuje vše, co je třeba k přípravě krémové dýňové polévky. Svěží chuť dodá lahodné zeleninové polévce jablko a pomeranč, které jsou součástí balení. Stačí přidat dvě lžičky olivového oleje, trochu pepře a může se podávat večeře.

 

albertSměs na přípravu HRACHOVÉ POLÉVKY (1000g)

albertExkluzivně v prodejnách Albert

Běžná cena: 89 Kč

Čerstvou hrachovou polévku lze s balíčkem plným čerstvé zeleniny, jako je mrkev, celer či pórek, připravit za pár minut. Ještě lépe bude chutnat s trochou uzeného masa či klobásky. 

www.albert.cz

Reklama