Exkluzivní francouzská kosmetika SOTHYS Paris nově ve Spa & Beauty Clinic Holmes Place Premium Anděl

 SOTHYS Paris ve Spa & Beauty Premium Anděl

Centrum krásy a relaxace Spa & Beauty Clinic klubu Holmes Place Premium Anděl si zakládá na špičkových a pestrých službách. Zákazníci se proto mohou vždy těšit na pravidelné novinky v oblasti hýčkání unaveného těla nebo péče o pleť. Začátek roku 2012 je ve znamení nové spolupráce s exkluzivní francouzskou kosmetickou značkou SOTHYS Paris, která ve zdejším centru nabídne klientům špičková pleťová ošetření. Všichni zájemci se na ně mohou těšit už od března. Od počátku roku mohou zákazníci také pro získání informací o nabídce Spa & Beauty Clinic využívat zcela nové webové stránky www.holmesplacesbc.cz. Zde se dozvědí nejen informace o pestré nabídce centra, terapeutech, terapiích, cenách, ale objednat si mohou i dárkové poukazy, balíčky apod.

 SOTHYS Paris ve Spa & Beauty Premium Anděl

Nabídka pleťových ošetření SOTHYS Paris ve Spa & Beauty Premium Anděl

Základní ošetření pleti:

Suchá pleť
Kosmetické ošetření řadou Nutritive pro pleti suché a extra suché. Suchá pleť je drsná a tento problém je navíc také často doprovázen vráskami, které připomínají stárnutí pleti. Aktivní látky obsažené ve výrobcích zaručí pleti výživu, vláčnost a jemnost.

Délka ošetření: cca 90 min
Ošetření: ženy/muži
Cena 1100 Kč

Citlivá a reagující pleť
Kosmetické ošetření řadou Immuniscience pro pleti citlivé, podrážděné se sklonem k zarudnutí. Výrobky této řady mají strukturu tekutých krystalů, které zajišťují větší jemnost a komfort. Pleť získává energii a snadněji se vyrovnává s agresí exteriéru.

Délka ošetření: 90 min
Ošetření: ženy/muži
Cena 1100 Kč

Mastná pleť s problémy
Mastná pleť je nevyvážená, má sklon k lesku, rozšířeným pórům a malým nerovnostem. Kosmetická péče je odpovědí na obnovení rovnováhy aknózní pleti. Složení kosmetických přípravků normalizuje nadměrné množství mazu a udržuje přirozenou hydrataci pleti.

Délka ošetření: 90 min
Ošetření ženy/muži
Cena 1100 Kč

Hydratace pleti
Dehydrovaná pleť je křehká, olupuje se, napomáhá tvorbě vrásek. Aby byla pleť jasná a jemná, je nezbytné udržovat rovnováhu vody v pleti. Aktivní látky obsažené v kosmetických přípravcích napomáhají udržet optimální množství vody na povrchu i v hlubších vrstvách pleti.

Délka ošetření: 90 min
Ošetření: ženy/muži
Cena 1200 Kč

Zpevnění pleti
Kosmetické ošetření pro pleti s nedostatkem pevnosti a elastičnosti. Zralá pleť ztrácí svou přirozenou elastičnost a svěžest, rysy obličeje jsou unavené a tvář přichází o kontury. Pravidelná péče navrací pleti pružnost, rysy obličeje jsou pevnější, pleť získává jas a vitalitu.

Délka ošetření: 90 min
Ošetření: ženy/muži
Cena 1200 Kč

 SOTHYS Paris ve Spa & Beauty Premium Anděl

Specifická ošetření pleti:

Bio Beauty Garden - profesionální ošetření certifikovanou řadou organické kosmetiky
Vhodná pro všechny typy pleti, které touží po relaxaci - čistě přírodním bio ošetření. Výsledky: Revitalizovaná, hladká, ochráněná a zářící pleť.

Délka ošetření: 90 min
Ošetření: ženy/muži
Cena 1200 Kč

Flash Beauté
Bleskové a vitaminové kosmetické ošetření pro zářivou pleť, well-being a relaxaci. Vhodné pro všechny typy pleti

Délka ošetření: 60 min
Ošetření: ženy/muži
Cena 1300 Kč

Active contour
Komplexní péče čelo a okolí očí. Bojuje proti vráskám, otokům a kruhům kolem očí, současně nabízí zjemňující a odlehčující efekt. Vhodná i jako kombinace současně s jakýmkoliv typem ošetření. Hodí se pro všechny typy pleti.

Délka ošetření: cca 40 min
Ošetření: ženy/muži
Cena 790 Kč

Peeling Resurfaçant
Okamžitá, celková obnova pleti s čistícím, okysličujícím a zjemňujícím efektem. Pleť je viditelně projasněná, sjednocená a zářící již po prvním ošetření. Vhodné pro všechny typy pleti, kromě reagující/citlivé.

Délka ošetření: cca 60 min
Ošetření: ženy/muži
Cena 1400 Kč

 SOTHYS Paris ve Spa & Beauty Premium Anděl

Intenzivní salonní kúry:

Hydratační kúra Hydradvance™
Jedinečná hydratační síla, dosažená kombinací Digi-Esthetique® masáže a nejmodernějších aktivních látek patentovaných SOTHYS. Pleť je okamžitě posílena a oživena. Prokázaná účinnost zlepšení hydratace v pleti o 34 % či více již po prvním ošetření! (měřeno Corneometrem)

Vhodné pro všechny typy pleti.
Délka ošetření: cca 90 min
Ošetření ženy/muži
Cena 2100 Kč

Anti-age kúra [C] Collagene Hyaluronique™
Exkluzivní a účinné kosmeceutické ošetření přizpůsobené stáří klienta. Kombinace posledních výzkumů a patentované masážní techniky Digi-Esthetique® pro maximálně zpevněnou, vyhlazenou a mladistvě vypadající pleť. Vhodné pro všechny typy pleti.
Délka ošetření: cca 90 min
Ošetření: ženy/muži
Cena 2100 Kč

O SOTHYS Paris

Exkluzivní, celosvětově oblíbená značka si drží přední postavení mezi kosmetickými značkami a její produkty jsou vyhledávány odborníky i širokou veřejností. Luxus, eleganci a účinná řešení kosmetických problémů či exkluzivní patentovanou manuální techniku nabízí již od roku 1946 a zastoupena je ve více než 115 zemích světa. Na českém trhu působí téměř dvacet let.
Značka SOTHYS Paris je exkluzivně zasvěcena salonům krásy, SPA hotelům, lázním a wellness centrům. Proto je její spojení Holmes Place Spa & Beauty Clinic přirozenou volbou. Značka ve vybraných centrech nabízí integrované programy krásy včetně sofistikovaných salonních kúr a vysoce účinných přípravků k domácímu ošetření. V nabídce najdete také kompletní pečující řady o obličej a tělo, dále sluneční péči Cellu-guard®, sezonní trendové kolekce make-upu, pánskou péči či dekorativní kosmetiku, která obsahuje vysoký podíl pečujících složek a přímo tak doplňuje pěstící kosmetické výrobky. Též její filosofie - propojení duše a těla - je přesně tím pravým, proč bychom ji měli očekávat v centru a krásy špičkového wellness centra jedné z nejprestižnějších sítí fitness a wellness klubů.
Kosmetické procedury nenabídnou klientům jen zkrášlení obličeje a těla, ale pomohou též k dokonalé relaxaci, uvolnění a budou tím nejlepším zážitkem pro jejich smysly. Založeny jsou na souznění účinků specifických aktivních složek a patentovaných exkluzivních manuálních technikách.
SOTHYS Paris se specializuje na obličejová i tělová ošetření. V centru krásy a relaxace Spa & Beauty Clinic Premium Anděl se aktuálně můžete těšit na obličejovou péči.

 SOTHYS Paris ve Spa & Beauty Premium Anděl

SOTHYS Paris - obličejová péče

Značka je jedinečná také díky svému „kosmeceutickému programu“ pro obličejovou péči. Tento název vznikl spojením dvou konceptů: cosmetic & pharmaceutical. Jedná se o rychlé, efektivní a zkrášlující ošetření pleti, které v sobě skrývá účinnost lékařské kosmetiky a jemnost kosmetického ošetření. Do kosmeceutického programu patří, mimo jiné, například:
Řada Pore Refiner System s H2CR™ komplexem (řada pro ošetření rozšířených nebo ucpaných pórů)
[C] Renewal SystemTM (expresní péče pro účinnou a trvalou obnovu buněk)
Anti -Âge [C] Collagène HyaluroniqueTM (vyhlazující kúra se skvělým liftingovým účinkem založená na profesionální diagnóze kosmetiček)
Soin peeling resurfaçant (intenzivní peeling pro celkovou obnovu pleti určený pro ošetření v kosmetických salonech)
Rozjasňující péče W.TM + s cíleným účinkem na pigmentové skvrny a novinka v hydratační péči řada HydradvanceTM, která představuje pokrokovou hydrataci inspirovanou kosmetologií a genomikou s prokázanou účinností už po prvním ošetření. V nabídce naleznete například omlazovací a antistresovou kúru, ošetření specializující se na péči o oční partie, pro rozjasnění pleti, ošetření pleti s nedokonalostmi nebo ošetření pro pány.

Kontakt:

Spa & Beauty Clinic Holmes Place Premium Anděl
OC Nový Smíchov, Plzeňská 8, Praha 5. Tel: 251 177 211, petrcoka@holmesplace.cz

Reklama