Každá z nás má ve svém blízkém okruhu přátel a známých minimálně jednu kamarádku, kterou považuje za nejlepší. Ví, že jí může vše svěřit, že zde pro ni dotyčná je, ať se děje, co se děje, a že by za ni dala ruku do ohně. Ale existuje přátelství mezi ženami na dlouhá léta?

Již od dětství nás naším životem provází různá přátelství, někdy skončí s přestupem na střední školu, někdy naše přátelství naruší nějaký chlap či skončí kvůli rodinným povinnostem a nedostatkem času. Jen asi hrstka žen se může pochlubit tím, že již X let mají jednu a tu samou kamarádku a i nadále ji považují za tu nejlepší. Když tak koukám kolem sebe, přijde mi, že my ženy snad ani neumíme mít dlouholetá přátelství jako muži. Ti mívají svého nejlepšího kamaráda klidně i od školky, a ani na prahu čtyřicítky je nic nerozdělí. Možná je to tím, že my ženy jsme prostě mezi sebou rivalky, nebo pro nás přátelství neznamená tolik, co by mělo.

Když jsem na internetu nalezla pro mě naprosto úchvatné fotografie žen, které pojí dlouholeté kamarádství, přiznávám, že se mi z toho nahrnuly slzy do očí, jelikož mi to přijde opravdu neskutečně hezké. Milé ženy-in, nezapomínejte na své přátelé, především pak na nejlepší kamarádky. Vždyť co by to bylo za život bez pravého přátelství…

Pravé přátelství nerozloučí ani naděje, ani strach, ani starost o vlastní prospěch. Přátelství umírá s člověkem a člověk umírá za přátelství.
Seneca

sa

sd

as

sd

sa
Zdroj foto: www.facebook.com

Reklama