ereu.jpg
Foto: Profimedia

Zpěvačku Ewu Farnou média často probírala především na téma její váhy a outfitů. Tohle jí nesluší, v tomhle by se ukazovat na veřejnosti neměla, měla by zhubnout, v tomhle vypadá ještě větší… Po dvou těhotenství ale málokdo může některé ženě zazlívat nějaké to kilo navíc. Navíc, ne každý má zkrátka v genech rychlý metabolismus a štíhlé linie.

Zpěvačka Ewa Farna si z toho ale nikdy hlavu nedělala, i když určitě jí tato slova čas od času zamrzela. Jak ale zpívá ve své písni tělo, snažila se být spokojená se vším, co má i nemá, a svého těla si vážila za vše, co už vydrželo.

Nyní se však Ewa dostává do úplně jiné fáze… začne se psát o tom, že zhubla? No přiznejme si, že zpráv o tom, že přibrala, by bylo na internetu už mnoho. Tohle se ale tolik neřeší. Je to však znát nejen na siluetě, ale i v obličeji, i když Ewa říká, že si toho sama není vědoma.

Na premiéře ONEMANSHOW: The Movie řekla pro Extra: „Já nevím. Někdy se píše, že jsem zhubla, a vůbec to není pravda, někdy zase naopak. Je to fakt podle toho, co si obléknu, jak mě nafotí. Já si tak jako jedu už svou vlnu.“

Poslední fotky a videa na jejích sociálních sítích ale mluví za vše. Ewa opravdu vypadá mnohem štíhlejší a velice jí to sluší. Že si toho sama nevšimla a je jí to celkem jedno, vůbec nevadí. Nejdůležitější totiž je cítit se sama se sebou dobře, a to Ewě evidentně jde.

Zdroje: Extra, Instagram/Ewa Farna

Reklama