618ce2aa8b6a1cl.jpgFoto: Profimedia

Ewa Farna
Zpěvačce se daří těhotenství tutlat až do pokročilejšího stádia. To, že čeká prvního potomka, oznámila, když už měla pořádné bříško prostřednictvím videoklipu k písni Ta o nás. Skutečnost, že se její rodina rozroste o dalšího člena, včera prozradila  na sociálních sítích spolu s propagací nového alba UMAMI.

Tereza Ramba
Letos v létě šla s pravdou ven také česká herečka Tereza Ramba. Zúčastnila se totiž karlovarského filmového festivalu, kde by bříško utajila jen těžko. Zprávu, že čeká druhé dítě, tedy oznámila krátce před slavnostní premiérou snímku Deníček moderního fotra pomocí vtipného videa a za asistence svého manžela Matyáše.

Monika Marešová
Oznámení těhotenství neprovedla sama Monika, ale tohoto úkolu se zhostil její manžel moderátor Leoš Mareš. O radostnou zprávu se podělil v rámci živého přenosu Ranní show a následně na sociální sítě umístil obrázek s čápem a popiskem, že klokan přiletí v březnu.  

Nikol Leitgeb
Přírůstek do rodiny nemohla hvězda českého Instagramu oznámit jinak než na sociálních sítích. „Jo! Ještě něco jsme si letos upekli... Ale to bych nechala ještě chvíli odležet,“ napsala v roce 2020 k fotografii s bříškem u ozdobeného stromečku. Letos už s ní syn Tobias oslaví Vánoce.

Zdroje: Instagram Ewy Farne, Nikol Leitgeb, Leoše Mareše a Terezy Ramba

Reklama