Ano, tuto kuriozní výhru si odnesla z hasičského bálu naše čtenářka Evuš. Více se dozvíte v dalším příspěvku.

Pěkné slunečné odpoledne.
Dnešní téma je mi velmi sympatické. Soutěžím ráda, už od mládí, a pokud je soutěž spojena i s pěknou výhrou, jsem spokojená. Když jsem měla děti malé, posílala jsem odpovědi na soutěže v časopisu Rodina a škola Děti a my a několikrát jsem vyhrála drobnosti pro děti od Besipu. A když balíček přišel na jméno některého z dětí, byla radost obrovská. Když se otvírala Delvita v ČR, tak jsme se s manželem zúčastnili soutěže a štěstí se na nás usmálo a vyhráli jsme zájezd na hory.

V současné době soutěžím hlavně s ženou-in, to mě moc baví, jsem momentálně na neschopence, takže mám víc času. Soutěž o hledání obrázků s Marií Rottrovou mě tak chytlo, že jsem hledala tak dlouho, až jsem našla všechny. Byla jsem druhá, ale moc mě potěšilo uznání ostatních spolusoutěžících. Jinak odpovídám na různé soutěže v televizi, Vyprávěj, Barrandovský videostop a bavím se luštěním a odesíláním křížovek. Ale na nějakou velkou výhru čekám., i když potěší i drobnost.  Kuriozní výhru  jsme vyhráli asi před 3 lety, na hasičském bále, hasičský přístroj. Když jsme si ho odváželi nočním autobusem domů, měli jsme pocit, že vypadáme, jako bychom ho někde vzali, tak zvláštně se na nás dívali  cestující v nočním rozjezdu.

Do soutěže v televizi bych si asi netroufla, ale pokud jsou nějaké vědomostní soutěže, tak soutěžícím radím. Doma se vždy pobavíme, když se jednou za čas sejdeme a zahrajeme si Česko. Děkuji za soutěže, které pro nás připravujete.
Vaše Evuš

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

______________________

Jste soutěžící, jak má být, a my děkujeme, že soutěžíte.
A jinak ten hasičský přístroj – ten není k zahození. :)
Děkuji za příspěvek a také pěkné slunečné odpoledne
Saša

 

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

Reklama