Ženy milují módu a rády experimentují s novými materiály. Ariel však dobře ví, že při praní by se oblíbené kousky mohly poškodit. V reakci na přání žen a vzhledem k pokroku ve vývoji tkanin představil nový a inovativní tekutý prášek Ariel s aplikačním uzávěrem na skvrny. 

Prádlo nejen vypere a odstraní z něj skvrny, ale pečuje zároveň o to, aby zůstalo každý den krásné. Praní se tak dostává na novou úroveň. V tekutém prášku Ariel se snoubí to nejlepší z práškového pracího prostředku Ariel Color a šetrného gelu – silné čisticí účinky s ochranou moderních materiálů. Tekutý prášek Ariel byl obohacen komplexem Deep Clean. Tuto směs tvoří enzymy, polymery s čisticími účinky a účinné povrchově aktivní látky, které si poradí s odolnými a mastnými skvrnami, aniž by poškozovaly vlákna tkanin.

Ariel

Aby Ariel lépe pochopil zvláštní vztah, který ženy ke své garderobě mají, nechal po celé střední a východní Evropě[1] provést průzkum, jak ženy nakupují a pečují o své oblečení. Nyní můžeme prozradit, že u žen představuje vášeň pro Arielnakupování a záliba v oblečení velkou část jejich každodenního života, přičemž jen jedno procento z nich si nekupuje nové oblečení každý rok. Ve skutečnosti si 67 procent žen koupí každý rok až 20 nových kousků, a tím pádem se do jejich šatníku dostane řada nových materiálů.

Čtyřicet procent žen také přiznává, že si někdy koupily nějaký kousek čistě na základě toho, jak na nich vypadal. Starosti s tím, jak se vlastně pere, řešily až později. Módní návrháři používají stále nové směsi různých vláken a látek, což znamená, že pro náročné profesionály se péče o šaty stala mnohem komplikovanější – osmdesát procent žen uvedlo, že se o každý materiál starají jinak. Na základě důkladného porozumění materiálům a potřebám spotřebitelů dokázali vědci z Arielu vyvinout úplně nový produkt, který dnešní krásné materiály nejen čistí, ale i chrání a vylepšuje:

Novinka od Arielu je prášek a tekutý prostředek v jednom

Z výzkumu Arielu plyne, že 79 % žen používá speciální přípravky na odstranění skvrn, ale často jsou frustrované skvrnami, které nelze vyprat, zatímco bílé prádlo zašedne nebo barva vybledne. Právě v takových případech se ukazují v plné síle přednosti tekutého prášku Ariel. Lamely aplikačního uzávěru skvrny nejdříve jemně naruší, ještě než oblečení dáte do pračky. Poté přijde ke slovu komplex Deep Clean se svou směsí několika enzymů, účinných čisticích polymerů a povrchově aktivních látek. Odolné a mastné skvrny jsou zcela odstraněny, aniž by při tom nějak utrpěly barvy či potisky. Další výhodou tekutého prášku Ariel je to, že po něm nezůstávají žádné zbytky, které by mohly poškodit vlákna tkanin. Díky tekutému prášku Ariel, který pere a zároveň chrání, bude vaše oblečení krásné na pohled a hebké na dotek.

Ariel

Doporučená cena za balení (20 pracích cyklů) je od 149,90 Kč, maloobchodní cena se může lišit.

Reklama