Co má společného český film Non plus ultras s dnešním tématem? To se dozvíte v příspěvku od čtenářky Evči. První, která nepřímo nesouhlasí s názory ostatních.

Dobrý den

nestačím žasnout, jak jsme všichni ohleduplní a tolerantní a jak bychom dali děti gayům i lesbičkám, jen abychom ulehčili svému svědomí a kase státu.

Co svět světem stojí, sirotci a opuštěné děti tady kvůli nezodpovědným matkám a zparchantělým „zploditelům“ byly. Vyrůstaly bez lásky, z většiny z nich se staly kriminálníci, to bychom samozřejmě nikdo nechtěli, o tom psát nechci.
Co svět světem stojí, tak tu byli také homosexuálové a lesby, vezměte jen starý Řím nebo Řecko, kdy byli upřednostňováni, a historie se opakuje.

Dnešní téma je postaveno velice záludně: opuštěné dítě nebo dítě v rodině dvou registrovaným partnerů? To je jasné, že nikdo z nás neřekne: opuštěné dítě! Ano, ano, dejte dítě registrovaným partnerům.
Budu černá ovce, ale to mi nevadí, redakce dala možnost vyjádření i těm, co se bojí napsat že tak úplně nesouhlasí. . Jsem ze staré školy a dlouho mi trvalo, než jsem si zvykla na tyto páry. Vím, že ty lidi za to nemůžou, není to nemoc ani úchylka, prostě se tak narodili, jen mi vadí, že se v poslední době upřednostňují víc než lidi žijící ve spořádané rodině, mladí kluci jsou dnes víc in, když se na chodníku oblizují s klukem, než kdyby se normálně oženili, a za velké podpory medií jsou z nich větší hvězdy, než z kluka, který se řádně stará o rodinu a o děti,
Před časem jsem měla možnost shlédnout film Non plus ultras,dávali ho v televizi, když zemřel herec Vladimír Dlouhý který v tom hraje. Tam jsem poprvé viděla nepřímo sex mezi muži, i když tam byl k zaměření filmu trochu přehnaný , ale prostě se mě udělalo zle. Jsem prostě normální ženská, které se při pohledu na sex dvou mužů udělá šoufl, ale dobře, je to jejich věc, ať si za dveřmi dělají co chtějí,ale ještě víc šoufl by mi asi bylo při myšlence, že v  jejich ložnici je ještě  postýlka s malým dítětem, nebo má pokojíček naproti. Přijde mi to prostě proti přírodě, aby dítě mělo dva tatínky , nemělo by se radši řešit aby ubývalo rozvodů?. aby lidi měli práci, nehádali se kvůli penězům, neodkládali děti,, nerozváděli se, aby maminky dostávali větší příspěvky, aby muži měli v partnerském vztahu stejnou zodpovědnost jako muži ženatí a ne že jen tak sbalí tašku a odejdou, aby se platili alimetny aby bylo víc lásky pro vlastní děti?

Proč stát nepodporuje víc mladé rodiny s dětmi? Proč nepodporuje mladé lidi jako takové a po nějakém americkém vzoru upřednostňuje různé komunity? Protože dnes už nejsou normální rodiny - máma, táta, moderní?
Dítě potřebuje lásku ale abysme se ve společnosti nedostali za několik desítek let tak daleko, že lesby a gayové s dítětem budou naprosto normální a na děti, které mají mámu a tátu budou ostatní děti pokřikovat, že nejsou moderní a oni jsou ty nenormální, toho se bojím. A teď mě můžete ukamenovat
Evča

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________

Nebojte se, nikdo Vás kamenovat nebude. Já jsem ráda, že jste vyjádřila svůj názor a dnešní téma není alespoň tak jednotvárné.
Uznávám, že je postaveno, jak je postaveno, ale chtěla bych se zastat čtenářek, že i ony určitě uznávají model základní rodiny.
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Osvojení dětí registrovanými partnery /ano nebo ne?

  • Byly byste pro uzákonění osvojení dětí registrovanými partnery?
  • Přijde vám to normální?
  • Nebo by vás to naopak pohoršilo?

Nebudu dávat více žádné konkrétní body ani otázky, nechám každou z vás - maminek, babiček, sester, tet i kamarádek, vyjádřit se po svém.

piště na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměním pěkným dárkem: sadou misek na olivy (ty už si ale musíte koupit samy)

olivy

Reklama